Dobry fotel biurowy - jaki?

Szukasz inspiracji jak urządzić wnętrze? Wiesz o ciekawych projektach? Ciekawych miejscach z dekoracjami do domu? Podziel się wiedzą i doświadczeniem!
Awatar użytkownika
PannaMigotka
Posty: 477
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:28

Dobry fotel biurowy - jaki?

Post autor: PannaMigotka »

Jaki powinien być dobry fotel biurowy?
Tutaj https://magod.pl/pol_m_Dom_Krzesla-fote ... e-316.html widziałam duży wybór takich foteli.
Czego najlepiej szukać?
Macie jakieś zdanie na ten temat? Co sprawdza się u was?
Awatar użytkownika
becia
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: Dobry fotel biurowy - jaki?

Post autor: becia »

Dobry fotel biurowy to może być fotel gamingowy. Pracowałam w jednym biurze gdzie były takie fotele dla graczy i bardzo mile wspominam. Wracałam do pracy bez bólu kręgosłupa, naprawdę było czuć różnicę. Jak takie fotele wyglądają i jakie mają cechy można przeczytać na https://panoramakutna.pl/fotele-gamingo ... kteryzuja/ . Mogą mieć wiele dodatkowych funkcji, szczególnie regulacja wysokości czy kąta nachylenia.
bledkaaa

Re: Dobry fotel biurowy - jaki?

Post autor: bledkaaa »

Jestem pewna, że sporo osób ma problemy z szukaniem rozwiązań, ale jak dla mnie, to warto powiedzieć, że meble w biurze muszą być przede wszystkim wygodne. Dopiero potem możemy myśleć na temat tego, co w ogóle może nam być potrzebne. Najważniejsze jest to, by to odpowiednio pasowało pracownikowi. Mam nadzieję, że to rozumiecie.
Alekandra

Re: Dobry fotel biurowy - jaki?

Post autor: Alekandra »

Jeżeli chodzi o meble biurowe, to warto zakupić biurko z litego drewna z żywicą epoksydową. Szukałem w Internecie jakiejś solidnej firmy, która może mi wykonać takie biurko z dębu i czarnej żywicy, znalazłem [url]htttps://www.madej-handmade.pl[/url], rzetelna i konkretna firma. Szybki kontakt a wykonanie pryma sort!
ODPOWIEDZ