Program do fakturowania

To miejsce dla frików komputerowych, podążających za nowymi technologiami, ale nie tylko! To również przestrzeń, by zapytać, jaki smartfon najlepiej wybrać? Jak poskładać komputer do gier? Który tablet sprawdzi się najlepiej? To przestrzeń zarezerwowana dla nowych technologii!
Awatar użytkownika
zenowi
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:08

Program do fakturowania

Post autor: zenowi »

Cześć, jeżeli poszukuje ktoś dobrego programu do fakturowania to ze swojej strony mogę polecić to oprogramowanie https://www.vebo.pl/mfaktura-standard . Jest to profesjonalny i prosty w obsłudze program do tworzenia i edycji dokumentów finansowych. Sam z niego korzystam i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Nie licz na pomoc innych. W końcu zawsze i tak zostajemy sami. Przeżyją tylko ci, którzy wiedzą, jak się sobą zaopiekować.
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Program do fakturowania

Post autor: Slavka »

Warto stawiać na takie rozwiązania, każda firma wymaga automatyzacji. Sprawdźcie sobie tu może co proponuje firma https://wirautomation.pl Jeżeli chodzi o nowoczesne oprogramowania - automatykę przemysłową, to na pewno tu znajdziecie specjalistyczną pomoc w tym zakresie.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Program do fakturowania

Post autor: carbonara »

Slavka pisze: ↑09 kwie 2020, 9:33 Warto stawiać na takie rozwiązania, każda firma wymaga automatyzacji. Sprawdźcie sobie tu może co proponuje firma https://wirautomation.pl Jeżeli chodzi o nowoczesne oprogramowania - automatykę przemysłową, to na pewno tu znajdziecie specjalistyczną pomoc w tym zakresie.
dobrze wiedzieć
Awatar użytkownika
rakieta
Posty: 48
Rejestracja: 18 paź 2019, 14:40

Re: Program do fakturowania

Post autor: rakieta »

zenowi pisze: ↑17 mar 2020, 15:06 Cześć, jeżeli poszukuje ktoś dobrego programu do fakturowania to ze swojej strony mogę polecić to oprogramowanie
Ja mam dobre oprogramowanie które ułatwia wystawianie faktury online więc niczego lepszego nie szukam. program jest o tyle dobry że daje możliwość także zarządzania magazynami z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
baśkaa

Re: Program do fakturowania

Post autor: baśkaa »

Ostatnio rozważam opcję skorzystania z https://www.oscbr.pl/ . Często słyszę pozytywne opinie na jego temat, a także podobno jest dość intuicyjny w obsłudze. Wydaje mi się, że może to być dobry wybór.
Gontarz

Re: Program do fakturowania

Post autor: Gontarz »

W Niemczech istnieje również wymóg, aby faktury VAT były przechowywane przez określony czas. To oznacza, że zarówno sprzedawcy, jak i nabywcy muszą zachować kopie faktur dla celów audytowych. Warto zatem zadbać o systematyczne archiwizowanie dokumentów sprzedaży. Więcej informacji o wymogach dotyczących przechowywania dokumentów podatkowych w Niemczech można znaleźć na https://www.mistrzu.com/wymogi-niemieckiej-faktury-vat/ i prawidłowe archiwizowanie faktur jest ważne dla zapewnienia zgodności z niemieckimi przepisami podatkowymi.
ODPOWIEDZ