Ćwiczenia z trenerem?

Wszystko o dietach i różnych aktywnościach sportowych - podpowiadamy jak ćwiczyć, jak jeść, by być zdrowym i pięknie wyglądać.
Awatar użytkownika
patrycjusz97
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2022, 6:43

Ćwiczenia z trenerem?

Post autor: patrycjusz97 »

Siemka! Myślicie, że warto zapisywać się na trening osobisty? Przeszło mi to przez myśl dlatego, że sam jestem początkujący no i nie chciałbym sobie zrobić krzywdy przez złe trenowanie czy coś podobnego. Jestem tylko ciekawy jakie wy macie zdanie na temat trenowania w takiej formie. Dlaczego warto, a dlaczego nie? Zapraszam wszystkich do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Ćwiczenia z trenerem?

Post autor: meryntrant »

Planuję rozpoczęcie treningów i muszę przyznać, że na tej stronie internetowej https://niedobylska.com/burn-it/plany-treningowe/ udało mi się znaleźć ciekawe rozwiązania treningowe, zarówno w domu jak i na siłowni. Jeśli szukacie jakościowych planów treningowych od A do Z, to moim zdaniem warto przyjrzeć się ich stronie internetowej.
Kasia33

Re: Ćwiczenia z trenerem?

Post autor: Kasia33 »

Hej wszystkim! Zbliża się zima, a ja zastanawiam się, jak utrzymać dobrą formę w okresie, gdy chodzenie na siłownię może być mniej atrakcyjne https://wrzuc.info/artykuly/sposob-na-d ... e-w-zimie/ . Jakie są Wasze ulubione sposoby na aktywność fizyczną zimą? Podzielcie się swoimi pomysłami i motywacją
ODPOWIEDZ