zlewozmywak jednokomorowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mamuśka1

zlewozmywak jednokomorowy

Post autor: mamuśka1 »

Witam, czy posiadacie w swoich domach zlewozmywak jednokomorowy? Jak oceniacie funkcjonalność? Proszę o odpowiedzi. :)
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 424
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: zlewozmywak jednokomorowy

Post autor: Kamara »

Sama się zastanawiam nad wymianą zlewozmywaka na jednokomorowy, głównie ze względów praktycznych. I tak na co dzień używam jednej komory, a druga działa mi jako suszarka do naczyń, więc po co mi dwie? :P
madziawiślak557

Re: zlewozmywak jednokomorowy

Post autor: madziawiślak557 »

Sprawdź www.sklep-darfor.pl/! Zlewozmywaki posiadają w zestawie syfony przyścienne oszczędzające miejsce w szafce. Polecam.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 85
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:42

Re: zlewozmywak jednokomorowy

Post autor: paniola »

Polecam zajrzeć na zlewozmywaki Comitor. Mają ogromny wybór zlewów jednokomorowych i napewno znajdzie Pani coś dla siebie. Sama mam taki w domu, mam małą kuchnię no i nie było innej możliwości. Ale jestem zadowolona, jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dla właścicieli małych kuchni takie zlewozmywaki są jak najbardziej na tak.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: zlewozmywak jednokomorowy

Post autor: Grażka »

Jeśli chodzi o zlewozmywaki do kuchni, to moim zdaniem najlepiej sprawdzają się granitowe. Bardzo dobrej jakości zlewozmywaki granitowe jednokomorowe oferuje firma Brenor. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://brenor.pl/pl/107-zlewozmywaki-jednokomorowe. Takie zlewozmywaki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. Jestem przekonana, że bylibyście z nich zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ