Zbiórka dla Marka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Zbiórka dla Marka

Post autor: olga83 »

Cześć, zwracam się do Was z prośbą o wsparcie zbiórki pieniędzy na leczenie 6-cio letniego Marka Piłatowskiego. Marek ma guza pnia mózgu. Potrzebuje natychmiastowego leczenia i terapii. W Polsce lekarze dają mu tylko kilka miesięcy życia. Szansą na uratowanie Marka jest terapia w Meksyku. To wszystko jednak kosztuje... Dlatego jeśli chcielibyście pomóc - zostawiam namiary na oficjalną zbiórkę https://www.siepomaga.pl/zycie-marka . Nadal sporo brakuje dlatego wsparciem będzie każdy grosz, za co z góry dziękujemy.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Zbiórka dla Marka

Post autor: Grażka »

Jeśli chcecie utworzyć taką zbiórkę pieniędzy dla kogoś potrzebującego, to polecam zajrzeć na stronę www. Jak widać możecie za jej pośrednictwem utworzyć taką właśnie zbiórkę na dowolny cel, nie ponosząc za to żadnych kosztów. A w ten sposób można komuś naprawdę bardzo mocno pomóc ;)
ODPOWIEDZ