Zabiegi dla skóry wrażliwej

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
tommy
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2019, 15:03

Zabiegi dla skóry wrażliwej

Post autor: tommy »

Zabiegi dla skóry wrażliwej https://instytut-urody.com/zabiegi-dla-skory-wrazliwej Skóra wrażliwa może mieć problem z tolerancją klasycznych zabiegów kosmetologicznych, takich jak mezoterapia mikroigłowa. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, który nie prowadzi do przerwania ciągłości naskórka, jednak wykazuje się dużą skutecznością
Aśka

Re: Zabiegi dla skóry wrażliwej

Post autor: Aśka »

Ja akurat cery wrażliwej nie mam, ale zgodzę się z tym, że mezoterapia przynosi naprawdę dobre efekty. Ja wykonuję ją regularnie, teraz zdecydowałam się na zakup derma pen https://www.permanent24.pl/pl/c/Dr-Pen/58, także mogę wykonywać zabieg w wolnej chwili samodzielnie w domu i zauważyłam bardzo dużą poprawę w kondycji mojej skóry.
tyliśka

Re: Zabiegi dla skóry wrażliwej

Post autor: tyliśka »

medycyna estetyczna daje ogrom mozliwości. Ja regularnie odwiedzam Magiczną Klinikę bo mają tu świetnych lekarzy a i ceny zabiegów nie są wygórowane.
ODPOWIEDZ