Wymienne wkłady filtrujące

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
benzema
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2020, 18:23

Wymienne wkłady filtrujące

Post autor: benzema »

Cześć wszystkim! Moje głębokie zastanowienie budzi temat, jakim są wymienne wkłady filtrujące - chciałbym się dowiedzieć, czy również uważacie, że tego typu wkłady warto kupować, ot chociażby do domu lub do firmy, żeby zapewnić na bieżąco bardzo skuteczne, takie, no, efektywne filtrowanie wody? Czy też wychodzicie z ciut innego założenia i przede wszystkim ujmujecie ten temat od strony ekonomicznej i zdaje się Wam, że filtry są za drogie? Dajcie znać!
Awatar użytkownika
Kasandra
Posty: 24
Rejestracja: 02 mar 2020, 14:26

Re: Wymienne wkłady filtrujące

Post autor: Kasandra »

A co byś powiedziała na takie systemy uzdatniające wodę https://www.filtrybb.pl/134-supreme . Widziałam jeden z nich u mojego brata i jestem zachwycona. Jednorazowy wydatek, a wodę masz po prostu idealną do spożycia. To innowacyjne urządzenia, które świetnie eliminują problemy związane z zawartością żelaza, manganu, związków organicznych, amoniaku oraz twardością wody.
aśka

Re: Wymienne wkłady filtrujące

Post autor: aśka »

a czy weicie coś o zamiennikach do systemu rekuperacji? Znalazłam filtr zehnder whr 960 w bardzo dobrej cenie i bedzie pasować do mojego systemu ale nigdy nie kupowałam zamiennika.
Czy u Was się to sprawdza?
ODPOWIEDZ