Urodziny dla dzieci - z jakimi atrakcjami?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
PannaMigotka
Posty: 477
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:28

Urodziny dla dzieci - z jakimi atrakcjami?

Post autor: PannaMigotka »

Możecie coś od siebie doradzić?
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ widziałam takie urodziny dla dzieci organizowane z pomocą animatorów.
Może warto skusić się właśnie na coś takiego?
Przyznam, że wygląda to dość atrakcyjnie - nie wiem czy sama byłabym w stanie tak to ogarnąć, żeby zainteresować i zająć czymś dzieciaki na te parę godzin...
Awatar użytkownika
zenowi
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:08

Re: Urodziny dla dzieci - z jakimi atrakcjami?

Post autor: zenowi »

Świetne atrakcje tam mają. Moim dzieciom organizowaliśmy urodziny z ich pomocą. Sprawdzili się.
Nie licz na pomoc innych. W końcu zawsze i tak zostajemy sami. Przeżyją tylko ci, którzy wiedzą, jak się sobą zaopiekować.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Urodziny dla dzieci - z jakimi atrakcjami?

Post autor: Grażka »

A może warto byłoby zabrać dzieciaki z okazji urodzin do jakiegoś parku rozrywki? Co powiedzie na Rabkoland w Rabce-Zdrój? Czytałam o tym parku ostatnio na stronie https://www.rabkoland.pl/ i musze przyznać, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jest tam mnóstwo fajnych atrakcji, również dla najmłodszych. Jestem przekonana, że dzieciaki uciesza się z takiego prezentu ;)
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Urodziny dla dzieci - z jakimi atrakcjami?

Post autor: magra »

Warto pomyśleć o różnorodnych dekoracjach. Niewątpliwie dzieci to uwielbiają. Można w ten sposób maluchowi sprawić ogromną radość. Tutaj https://pantalerzyk.pl/balony-postacie-ksztalty macie namiar na sklep, w którym między innymi dostępne są oryginalne balony, ale nie tylko. Sporo mają tam dekoracji na takie urodziny.
ODPOWIEDZ