Upadłość konsumencka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Runbikon
Posty: 44
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:39

Upadłość konsumencka

Post autor: Runbikon »

Nie spłaciłam kredytu, który miałam uregulować już jakiś czas temu. Teraz ciągle pożyczam jakieś kwoty, żeby bank mnie nie dopadł. To już jest męczące i czuję, jak wpadam w coraz głębszy dołek. Słyszałam, że jest coś takiego jak upadłość konsumencka. Może ktoś mi z Was to wyjaśni?
Awatar użytkownika
Zenobi
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:00

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Zenobi »

Trochę inaczej wygląda brak płynności finansowej u osób fizycznych, a inaczej jest, gdy ogłasza się bankructwo firm . Na tej stronie jest świetnie wszystko opisane. Ja byłam w tej drugiej sytuacji, czyli miałam działalność gospodarczą, której upadłość musiałam ogłosić, bo nie miałam innego wyjścia. To jednak jest dobre rozwiązanie. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości to możesz pobrać poradnik ze strony lub bezpośrednio zwrócić się do kancelarii. A upadłość konsumencka to dosłownie zredukowanie lub umorzenie zadłużenia.
Awatar użytkownika
fiona2606
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:47

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: fiona2606 »

Myślę, że w takim wypadku najlepiej skontaktować się z dobrym prawnikiem.
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 33
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:20

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: wiola438 »

Oni zajmują się profesjonalnie sprawami związanymi z upadłością konsumencką https://opp24.pl. Z tego co słyszałam, ma być teraz łatwiej.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: magra »

Kancelaria Solvento pomaga w sporządzeniu wniosku i reprezentuje swoich klientów przed sądem. Tam pracują prawnicy, którzy na co dzień zajmują się takimi sprawami. Nie jest wcale tak, że każdy taką upadłość może ogłosić. Muszą zaistnieć pewne przesłanki. Poza tym wniosek musi być sporządzony prawidłowo. Tutaj https://solvento.pl jest na nich namiar. Można się z nimi umówić i wyjaśnić wszystko. Mają bardzo fachowe podejście.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:38

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: kewlar »

Z tego co czytam to kancelaria Lexa się specjalizuje w upadłościach i działaniach antywindykacyjnych mogących wpływać skutecznie na oddłużenie. Na https://kancelarialexa.pl/ znajdziesz namiary do biur, kontakt także na odległość
wiśnia

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: wiśnia »

Kancelaria Lexa rzeczywiście ma spore sukcesy jeśli chodzi o upadłość, poprowadzą sprawę od początku do szczęśliwego końca. Ale mają tez inne sposoby na oddłużanie, może wymyślicie inne rozwiązanie jak zrobią analizę
Mikuś

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Mikuś »

Jeśli szukasz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
bętka

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: bętka »

Już widzę piszą o kancelarii Lexa, dodatkowo dodam że wszelkie działania są uzgadniane z klientem, najpierw ma miejsce bezpłatna analiza finansowa i osób prywatnych i firm, które zwrócą sie do nich o pomoc
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 420
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Kamara »

Wiele kancelarii się tym teraz specjalizuje, więc można się nad tym zastanowić, choć upadłość to ostateczność jak dla mnie.
kękęre

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: kękęre »

Kamara masz racje, dlatego warto najpierw zrobić analizę finansową, ocenić sytuację, szanse na inne rozwiązania. Tak w kancelarii Lexa działają, potem dopiero podejmują działania, które ostatecznie okazują się skuteczne.
wąsikowa

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: wąsikowa »

Myślę, że każda propozycja jaka dostana osoby zainteresowane z kancelarii Lexa będzie tą właściwą. Od lat w branży, wiele sukcesów no i skuteczność więc jak im nie zaufać?
Jarosław

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Jarosław »

Mikuś pisze: ↑31 paź 2020, 3:17 Jeśli szukasz dobrej kancelarii to osobiście polecam tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni profesjonaliści, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Wiele razy udało sie mi korzystać z usług tej kancelarii, także polecam.
demi-mór

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: demi-mór »

nie jesteś jedyną, która wpadła w spiralę zadłużenia i choć to poważna sprawa, nie ma co się załamywać. Szczególnie, że tak, jak napisali inni jest wiele kancelarii, które pomaga w takiej sytuacji ogłosić upadłość konsumencką. Ja spotkałam się z kancelarią Fenix, dla której takie sprawy to chleb powszedni. Dlatego wiedzą, jakie dokumenty przygotować i jak przejść przez cały proces możliwie najpłynniej. Jeżeli zastanawiasz się nad upadłością to poczytaj na stronie https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ z czym to się wiąże i jakie ma konsekwencje. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)
upadłośc4

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: upadłośc4 »

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z prawem to ja mam sprawdzoną firmę Upadłość konsumencka 2020 . Jest to kancelaria z szerokim doświadczeniem i mogę powiedzieć, że bardzo pomógł mi w mojej rozprawie. Rozwiązała mój problem i jestem jej bardzo wdzięczny
kłaczkowa

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: kłaczkowa »

Do czerwca zdaje się firmy mogą skorzystać z prostszych zasad jeśli chodzi o postepowania układowe, może warto skorzystać i korzystnie spłacać wierzycieli? Można pytać w kancelarii mec. Cejrowskiego, to Trójmiasto głównie, ale przecież porad udzielają tez online
Upadłość

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Upadłość »

Runbikon pisze: ↑23 lut 2019, 16:23 Nie spłaciłam kredytu, który miałam uregulować już jakiś czas temu. Teraz ciągle pożyczam jakieś kwoty, żeby bank mnie nie dopadł. To już jest męczące i czuję, jak wpadam w coraz głębszy dołek. Słyszałam, że jest coś takiego jak upadłość konsumencka. Może ktoś mi z Was to wyjaśni?
Zgłoś się do adwokata Pawła Marchewki on Ci pomoże, specjalizuje się w upadłości konsumenckiej, pomagał mi w mojej sprawie, tu masz do niego stronę https://www.adwokatmarchewka.pl/
ODPOWIEDZ