Twój biznes

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Twój biznes

Post autor: mik91 »

Prowadzenie swojego biznesu to ciężka praca i zaangażowanie w wielu aspektach.Taka praca to niemal 24 godziny ciągłego działania i funkcjonowania, które wymaga podjęcia skutecznych decyzji. Jeśli prowadzisz także swój biznes z zakresu działań typowo rolniczych czy sprzedażowych na masową skalę na pewno wiesz. Dlatego też wybierz dla siebie sprzęt najwyższej jakości. Np. taśmociągi od http://www.porkon.pl/przenosniki-tasmowe.html to wytrzymałość i dopasowanie na lata.
Awatar użytkownika
jola890
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:30

Re: Twój biznes

Post autor: jola890 »

Jeśli macie swój biznes i jesteście pracodawcami to powinniście pamiętać o kodeksie pracy i wszystkich prawach oraz obowiązków pracownika. Ja prowadząc swój biznes często zaglądam na portal https://www.portalbhp.pl/prawa-i-obowia ... -9110.html i teraz przeglądam temat zakazów odnoszących się do trzeźwości pracowników.
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: Twój biznes

Post autor: quster »

Ja chcę mój biznes nieco rozwinąć i zacząć działać również na rynkach zagranicznych. Będzie mi potrzebny lotniczy przewóz towarów https://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosc ... paczek,292 w takiej sytuacji, wiadomo koszty wzrosną, ale zysk będzie tego warty
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Twój biznes

Post autor: gabi22 »

Natomiast ja od jakiegoś czasu jestem w takcie realizacji swoich planów, niedługo planuje otworzyć swoją restaurację. Lokal już mam, a teraz przyszedł czas na jego wyposażenie. Zastanawiam się nad ofertami ChefStore.pl. Znalazłam tam wiele dobrych przyborów kuchennych, urządzeń, nawet mają tam wiadra gastronomiczne do przechowywania różnych produktów. Chyba tam dokonam zakupu.
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 94
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:39

Re: Twój biznes

Post autor: marlenka »

Rozwój biznesu wiąże się również z przygotowaniem dobrego biura dla siebie. Należy również zadbać o odpowiednie sprzęty, meble, szafy na akta które są naprawdę bardzo potrzebne w firmie. Ja również jakiś czas temu zakładałam swoją firmę i większość sprzętu kupowałam na https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/sz ... e-klasa-a/ duży wybór dobre ceny
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Twój biznes

Post autor: magra »

Trzeba zakupić odpowiednie komputery do firmy. Jest to ważne, aby pracownicy mieli nowoczesny sprzęt. Tutaj http://ideal.pl sobie na spokojnie zerknijcie. Firma oferuje bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych rozwiązań w tym zakresie. Myślę, że warto skorzystać z jej propozycji.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Twój biznes

Post autor: mczay »

Moim zdaniem naprawdę dochodowym biznesem jest budka z lodami. Taka budka przyciąga w ciągu dnia wielu klientów. Podstawowym jej wyposażeniem jest automat do lodów, a jego trzeba serwisować. Na stronie: http://www.basat.pl/serwis.html jest oferta serwisu od firmy, która zajmuje się też sprzedażą takich automatów. Polecam
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Twój biznes

Post autor: Ogrodnik78 »

Jak chcecie zadbać o swój biznes, to na pewno warto zacząć od usprawnienia wewnętrznych mechanizmów firmy. Świetnym sposobem na ułatwienie realizacje projektów mogą być karty celów, które możecie znaleźć na https://leadership-center.pl/2018/05/karta-projektu/.
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 94
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:39

Re: Twój biznes

Post autor: marlenka »

Twój biznes to przede wszystkim pracownicy którzy będą wspierać twoją firmę i pracować dobrze. Je zeli szukasz dobrych pracowników to polecam zerknąć na http://www.fast-service.com pomogą znalexc Ci pracownika z Ukrainy w rozsądnych cenach
Awatar użytkownika
dzusi95
Posty: 22
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:53
Kontakt:

Re: Twój biznes

Post autor: dzusi95 »

A dziewczyny może podpowiecie mi dokładnie, kto to jest freelancer? Ostatnio koleżanka podsunęła mi pomysł na to, by zrezygnować z pracy na etacie i zająć się właśnie samodzielnym pozyskiwaniem zleceń i pracą na własny rachunek. Czy któraś z Was ma doświadczenie w tym temacie i mogłaby się podzielić wrażeniami? Warto czy nie warto? :)
Awatar użytkownika
Serduszko
Posty: 31
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:43

Re: Twój biznes

Post autor: Serduszko »

Teraz w każdym biznesie pracuje się na sprzęcie komputerowym. Warto wybrać ten dobrej marki jak np Apple. Tutaj https://www.macforce.pl/ możecie zapoznać się ofertą serwisu pogwarancyjnego. Dzięki niemu Wasz sprzęt będzie zawsze sprawny.
Awatar użytkownika
ewela02121
Posty: 49
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Twój biznes

Post autor: ewela02121 »

Jest wiele warunków, które trzeba spełnić, jeśli prowadzi się własny biznes i do jednych z tych warunków należą przede wszystkim szkolenia BHP. Możecie szukać ich np. w tej firmie https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ Mają całe pakiety szkoleń dla wszystkich pracowników.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Twój biznes

Post autor: meryntrant »

Ja myślałam, aby zamówić mojej babci laptop firmy Toshiba, ponieważ są one niezwykle funkcjonalne, wydajne i wytrzymałe. W każdym modelu zastosowano innowacyjne rozwiązania, dzięki którym użytkownicy tych notebooków. Poza tym kupiłem tutaj https://itnes.pl/monitory-dell-e-series ... -5-ms.html monitor i przyznam szczerze, że jest naprawdę świetny. Warto o tym pamiętać przy zakładaniu biznesu.
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Re: Twój biznes

Post autor: Welinka »

Skoro mowa o biznesie takim jak np prowadzenie własnego sklepu stacjonarnego to moim zdaniem warto zadbać o wszelkie szczegóły związane z jego aranżacją. Dzięki odpowiedniemu wystrojowi przyciągniemy sporą ilość klientów - ta firma https://ergostore.pl/oferta/produkcja-mebli/ specjalizuje się w produkcji mebli oraz aranżowaniu takich powierzchni.
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Re: Twój biznes

Post autor: fajna »

Każdy z nas może prowadzić inny biznes, ale najważniejsze jest to, żebyśmy na pewno zdecydowali się na to, co właściwie. Ja na przykład nic nie prowadzę, ale mąż i owszem, dlatego chcę tutaj http://www.lapena.pl/ zamówić dodatkowe środki smarne i maskujące dla niego. Wiem, że mu się to przydaje, a jak okaże się, że firma jest godna zaufania, to na pewno będziemy powtarzać zamówienia.
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: Twój biznes

Post autor: samantija »

zależy o jakim biznesie oczywiście mówimy, ale jeśli polega on na handlu to bardzo ważne jest posiadać sprawdzony namiar na firmę transportową. w wielu przypadkach wystarczy kurier i przesyłki paletowe, to też tani sposób na transportowanie towarów. na https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem są informacje jak nadać palete kurierem
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: Twój biznes

Post autor: samantija »

Jeśli myślicie o rozwinięciu biznesu i posiadacie swój lokal typu sklep czy usługi to może dodatkowo franczyza punktu kurierskiego https://www.e-speedpak.net/tani-kurier- ... urierskiej będzie dobrą opcją? Co o tym sądzicie? Warto to chyba przemyśleć
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Twój biznes

Post autor: gabi22 »

Prowadzenie biznesu nie jest proste, o tym przekonał się niejeden biznesmen, ale tak naprawdę to nie tylko poszczególne zadania nas przerastają, jak na przykład magazynowanie Warszawa http://ejko.com.pl/ czy pakowanie, ale właśnie ta odpowiedzialność i to, że ciągle musimy wszystkiego doglądać. Dobrze jest więc część zadań komuś przesłać. Ejko możemy zostawić magazyn, a nawet i transport.
Awatar użytkownika
loromer55
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:46

Re: Twój biznes

Post autor: loromer55 »

Ja jakoś nie jestem przekonany do prowadzenia własnej firmy


_____________________
rolety wrocław
Awatar użytkownika
tulipan87
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:11

Re: Twój biznes

Post autor: tulipan87 »

Podczas prowadzenia biznesu może powstawać dużo śmieci takich jak zużyty sprzęt elektroniczny. Nieraz trudno się tego pozbyć. Nie wszystko można przecież wyrzucić do kosza. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej firmy z Poznania: https://esbud.pl/oferta/recykling-sprze ... onicznego/. Oferują oni odbiór elektrośmieci. Moim zdaniem warto dowiedzieć się więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 82
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: Twój biznes

Post autor: kozi44 »

Wydaje mi się, że chciałbym otworzyć własną myjnię samochodową i teraz mam do was pytanie jaka waszym zdaniem lokalizacje na myjnie będzie najlepszym wyborem? Czy jest na forum ktoś kto mógłby mi coś w tej kwestii doradzić?
Awatar użytkownika
tremolis44
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2020, 6:51

Re: Twój biznes

Post autor: tremolis44 »

Jeśli chodzi o własny biznes to w dzisiejszych czasach tylko sklep internetowy


____________________
https://purproject.pl/
Awatar użytkownika
atos
Posty: 68
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Twój biznes

Post autor: atos »

Na pewno warto pomyśleć o własnej stacji benzynowej. Trzeba tylko znaleźć dobre miejsce na taki interes. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/ macie namiar na firmę, która nie tylko buduje takie stacje, ale również je odpowiednio wyposaża. Warto sobie tam zerknąć i zapoznać się z ich ofertą. Pomyślcie o takim rozwiązaniu.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2020, 15:57 przez atos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lamina
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:19

Re: Twój biznes

Post autor: Lamina »

A jakie są wasze sposoby na wysokie rachunki? Wiadomo, że przy prowadzeniu biznesu bardzo ważne jest obniżanie kosztów w firmie Wydaje mi się że własnie warto skupić się na podstawach takich jak rachunki i podstawowe wydatki
Awatar użytkownika
nolo
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:47

Re: Twój biznes

Post autor: nolo »

czy może wypowiedzieć się osoba która prowadzi już jakiś czas firmę transportu towaru? Czy takie rzeczy jak Ubezpieczenie OCP BOS jest wymagane wszędzie czy dobrowolne? wiele firm klientów się o to u nas pyta a my nie mamy tylko zwykłe ubezpieczenie
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Twój biznes

Post autor: Ogrodnik78 »

Prowadząc własny biznes na pewno nie można zapomnieć o dbaniu o cały swój sprzęt, bo kiedy go zapuścicie, to trzeba go będzie szybko wymienić, a to generuje niepotrzebne koszta. Jeśli prowadzicie stacje paliw, to bardzo ważne jest czyszczenie zbiorników, dlatego polecam zajrzeć na http://www.tsg-solutions.com/pl/czyszczenie-zbiornikow/, gdzie znajdziesz tego typu usługi.
Awatar użytkownika
cherry22
Posty: 21
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:43

Re: Twój biznes

Post autor: cherry22 »

W biznesie czasami potrzebne jest wsparcie gdy coś nie idzie po naszej myśli. Sposobów na wsparcie biznesu jest sporo, wiele z nich można znaleźć w internecie. Ja ostatnio znalazłam parę portali o takiej tematyce w internecie np. http://www.pakietantykryzysowy.com/.
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: Twój biznes

Post autor: maniola »

Myślę, że ciekawą formą na rozwinięcie swojego biznesu jest franczyza punktu kurierskiego tym bardziej że nie wymaga żadnej inwestycji finansowej. Jedyne czego potrzebujemy to lokalu gdzie będziemy przyjmować paczki
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Twój biznes

Post autor: magra »

Jeśli poszukujecie pracowników do swojej firmy, to na pewno tutaj https://atlaswork.pl warto się zgłosić. Macie tam bowiem namiar na agencję pracy, która oferuje usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji czy też legalizacyjne zatrudnianych pracowników . Koniecznie zerknijcie sobie do nich na stronę.
Awatar użytkownika
lumormert
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2020, 17:34

Re: Twój biznes

Post autor: lumormert »

Ja zastanawiam się właśnie nad tym aby otworzyć własny sklep internetowy


________________________
wędki
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Twój biznes

Post autor: magra »

Prowadząc firmę warto przede wszystkim pomyśleć o pozyskaniu dodatkowych fundusz. Obecnie są dostępne dotacje na projekty badawczo - rozwojowe. Warto tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/ sobie zerknąć i skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Jest tam bowiem naprawdę wiele ciekawych informacji, które być może przekonają was do takiego przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
atos
Posty: 68
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Twój biznes

Post autor: atos »

A co myślcie o uprawie pieczarek? Nie da się ukryć, że rynek zbytu jest naprawdę spory. Poza tym taka uprawa wcale nie jest tak trudna jakby się mogło wydawać. Tutaj http://luckygrower.com/lampa-led-do-upr ... economy-2/ można się kompleksowo zaopatrzyć. Mają tam wszystko, co będzie potrzebne do otwarcia tego typu biznesu.
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 94
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:39

Re: Twój biznes

Post autor: marlenka »

Ja prowadzę niewielką firmę transportową i miesiąc temu też wymieniliśmy stare nasze raporty i zestawienia na takie z programu https://excellentwizards.pl teraz praca idzie naprawdę dużo sprawniej niż wcześniej polecam.
Awatar użytkownika
milka91
Posty: 73
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:48

Re: Twój biznes

Post autor: milka91 »

Jeśli szukasz firmy produkującej odzież lub zajmującą sie haftem komputerowym to koniecznie zgłoś się do https://hft71.pl/ To firma z ogromnym doświadczeniem i bardzo rozbudowaną ofertą. Na pewno Ci pomoże w rozwinięciu biznesu.
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: Twój biznes

Post autor: maniola »

Ja tak sobie myślę, że franczyza kuriera to całkiem dobry pomysł na biznes, zwłaszcza gdzieś w ruchliwej lokalizacji. A Wy jak uważacie? Czy ktoś z was prowadzi może punkt przyjmowania paczek?
Awatar użytkownika
milka91
Posty: 73
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:48

Re: Twój biznes

Post autor: milka91 »

Ja od jakiegoś czasu prowadzę własną restaurację. Cały czas staram się uczyć. Ostatnio dowiedziałam się, że w gastronomii bardzo dobrze sprawdzi się system HACCP. Na https://www.sklep.spart.com.pl/blog/czy ... haccp.html znajdziesz bardzo ciekawy artykuł na temat tego systemu. System ten zapewnia zarówno firmie jak i klientom bezpieczeństwo oferowanych produktów.
milkaś

Re: Twój biznes

Post autor: milkaś »

Warto na pewno swoim pracownikom podsunąć tę stronę https://leadership-center.pl/2019/03/za ... rojektami/ . Jest tam bowiem sporo ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat zarządzania projektami. Nie da się ukryć, że w każdej firmie ważne jest to, aby każdy powierzony projekt był realizowany terminowo, a wszystkie prace, aby szły sprawnie. Dzięki temu firma może wiele zyskać.
Miły

Re: Twój biznes

Post autor: Miły »

Ja myślę o założeniu własnego gospodarstwa, jednak zanim do tego dojdzie potrzebuje dobrego miejsca i maszyn rolniczych. Zastanawiam się głównie nad ciągnikamiDeutz Fahr Agrostar, ponieważ słyszałem na ich temat sporo dobrych opinii. Chciałbym też złożyć wniosek o dofinansowanie, który pomoże mi szybciej zrealizować mój plan biznesowy.
regał

Re: Twój biznes

Post autor: regał »

Jeśli prowadzisz własny biznes, to warto zapewnić sobie odpowiednią księgowość w firmie. Tak, aby prawidłowo rozliczać wszystkie dokumenty sprzedażowe np. fakturę vat, fakturę zaliczkową czy fakturę marża.
wydawało66

Re: Twój biznes

Post autor: wydawało66 »

To był prawdziwy świąteczny prezent dla mnie, aby znaleźć ten serwis naprawczy drukarki https://regulservis.pl/drukarki-mfp-ksero/. Ponieważ zajmuję się drukowaniem kartek okolicznościowych, broszur i innych typografii. A kiedy moje drukarki zaczęły zawodzić jedna po drugiej, wydawało mi się, że jestem skończony. Ale Regul Servis stał się moim zbawicielem!
Błażej

Re: Twój biznes

Post autor: Błażej »

tulipan87 pisze: ↑06 lip 2020, 11:41 Podczas prowadzenia biznesu może powstawać dużo śmieci takich jak zużyty sprzęt elektroniczny. Nieraz trudno się tego pozbyć. Nie wszystko można przecież wyrzucić do kosza. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej firmy z Poznania: https://esbud.pl/oferta/recykling-sprze ... onicznego/. Oferują oni odbiór elektrośmieci. Moim zdaniem warto dowiedzieć się więcej na ten temat.
Ja korzystam z usług firmy http://b2brecykling.pl/recykling-urzadzen-it/ , zajmują się między innymi utylizacją komputerów, co w mojej branży jest niezbędne. Są firmą rzetelną, dlatego nie muszę się obawiać, że stare komputery wylądują w lesie. Dostaję również potwierdzenie przekazania odpadów, dlatego w razie kontroli nie poniosę konsekwencji finansowych.
Łania29

Re: Twój biznes

Post autor: Łania29 »

Jeśli macie swoją firmę to z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić ,że korzystacie także z usług biura rachunkowego. Szanujące się biuro rachunkowe oferuje swoim klientom obsługę wysyłania plików jpk do US. Jak wiadomo od kilku lat podatnicy zobowiązani sa do przygotowania takiego pliku i wysłania go do urzędu. Moim zdaniem to ważna usługa, bo przecież lepiej zajmować się swoją dobrze znaną prdukcją a nie "papierami" do Urzędu Skarbowego.
róliks

Re: Twój biznes

Post autor: róliks »

Własny biznes to ciężka harówka ale i satysfakcja. Ja się cieszę, że się zdobyłem na krok zalożenie salonu fryzjerskiego. Część klientów przyszła za mną, pojawili się nowi. Wiedziałem co i jak ma wyglądać, bo przez lata pracy u kogoś miałem okazję trochę rzeczy przetestować, lubię marke babylissPRO, mają wysokiej jakości sprzęt, przyjazny dla użytkownika i świetnie wykonany.
miśka112

Re: Twój biznes

Post autor: miśka112 »

Prowadzenie biznesu to naprawdę duża odpowiedzialność, więc trzeba do tego podejść z rozsądkiem. Poza tym, że odpowiada się wtedy za swoje produkty i świadczone usługi, równie odpowiedzialny jesteś za swoich pracowników. Jeśli więc coś im się stanie, możesz za to odpowiedzieć. Twoja firma musi więc być dobrze wyposażona. strona sklepu internetowego dhpolska.pl ma w swojej ofercie szeroki wybór różnorodnych produktów wśród, których wiele z nich na pewno Ci się przyda. Jako, że są w naprawdę dobrej jakości, polecam Ci się w nie zaopatrzyć. Na pewno będziesz z nich zadowolona, a szczególnie z tego napędu drzwiowego.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Twój biznes

Post autor: mik91 »

Dobra organizacja logistyki w przedsiębiorstwie pomaga na wielu płaszczyznach zadbać o firmę i możliwości działania. Ważnym aspektem jest wybranie odpowiednich metod i tutaj pomoże Ci firma https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... logistyki/ która przygotuje wszystko i umożliwi jeszcze lepsze i pełniejsze funkcjonowanie w tym obszarze. Na pewno warto się nad tym zastanowić i zainwestować w takie działania.
Śnieżka

Re: Twój biznes

Post autor: Śnieżka »

Jeśli poszukujecie dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę https://techtax.pl . Jest tam bowiem namiar na ciekawą ofertę i to nie tylko jeśli chodzi o usługi księgowe oraz oczywiście kadrowo płacowe. To profesjonaliści i właśnie dlatego warto powierzyć im swoje dokumenty.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Twój biznes

Post autor: Kamara »

Co sądzicie o sklepach internetowych i takie działalności? Zakładanie sklepów online stało się popularne, a są też spece, którzy pomagają we wszystkich przygotowaniach. Tu http://piatka.org.pl/czym-zajmuje-sie-a ... e-pytanie/ można więcej się dowiedzieć, jeżeli chodzi o takie agencje i to, czym jest platforma Shopify.
turkuć

Re: Twój biznes

Post autor: turkuć »

Mój biznes dopiero będę otwierał, teraz poszukuję jak zakładać spółkę z o o informacji, tutaj https://mylegalstore.com/pl/poradnik/ja ... polke-z-oo jak przeczytałem ile trzeba załatwiać w związku z tym to mi się odechciało, może rozwiązanie to zakup gotowej spółki?
swądnakasia

Re: Twój biznes

Post autor: swądnakasia »

Nie miałam pojęcia, że prowadzenie biznesu jest tak skomplikowane. Ta cała papierologia to jakaś masakra, ja Wam powiem, Dlatego wydaje mi się, że dobrze będzie sprawdzać takie https://awesometn.com/czym-jest-dzialal ... spodarcza/ opcje. W sensie należy dobrze się rozczytać, zanim podejmiemy się w ogóle walki o stały dochód.
Łasica23

Re: Twój biznes

Post autor: Łasica23 »

mik91 pisze: ↑21 kwie 2020, 17:26 Prowadzenie swojego biznesu to ciężka praca i zaangażowanie w wielu aspektach.Taka praca to niemal 24 godziny ciągłego działania i funkcjonowania, które wymaga podjęcia skutecznych decyzji. Jeśli prowadzisz także swój biznes z zakresu działań typowo rolniczych czy sprzedażowych na masową skalę na pewno wiesz. Dlatego też wybierz dla siebie sprzęt najwyższej jakości. Np. taśmociągi od http://www.porkon.pl/przenosniki-tasmowe.html to wytrzymałość i dopasowanie na lata.
Biznes rolniczy to mega wymagająca sprawa, trzeba tam wiedzieć jak dbać o uprawy. W internecie można poczytać o tym wiele ciekawych rzeczy. Sprawdźcie sobie np. http://www.covalgarden.pl/czym-jest-miotla-zbozowa/. Tam jest o tym ciekawy artykuł.
Mikuś22

Re: Twój biznes

Post autor: Mikuś22 »

Chcesz założyć biznes? No to oczywiście życzę powodzenia, tylko pamiętaj że ważną sprawą i często pomijaną jest to by sie odpowiedni zabezpieczyć prawnie. A tak sie składa ze na stronie https://lexsecure.pl/ możesz wynająć prywatnego prawnika do spraw swojego biznesu. Lepiej jest mieć przy sobie kogoś kto zna sie na regulacjach prawnych itd
młoda

Re: Twój biznes

Post autor: młoda »

Posiadając swój biznes czasem warto jest skorzystać z różnego rodzaju porad. Mnie na przykład interesowało doradztwo dla firm . Czasem ktoś z zewnątrz inaczej spojrzy na daną sprawę i naprawdę warto z tego korzystać. Mnie pomogli oni w wyznaczeniu strategii rozwoju firmy. Sama na niektóre rzeczy z pewnością bym nie wpadła.
Lucą

Re: Twój biznes

Post autor: Lucą »

Jeśli zastanawiacie się, gdzie warto naprawiać sprzęt postaci sprężarek, czy kompresorów to moim zdaniem warto sprawdzić w wolnej chwili ten firmę https://czemar.pl/pl/ . Znajdziecie tam naprawdę usługi wysokiej jakości, a firma oferuje tylko serwis, a także sprzedaż czy wynajem tego typu urządzeń.
majuś9493

Re: Twój biznes

Post autor: majuś9493 »

Jeśli interesuje Cię odpowiedzialne i właściwe prowadzenie własnego biznesu, to myślę, że jak najbardziej warto rozwiązać takie kwestie, jak znalezienie odpowiednich pracowników. Polecam sprawdzić artykuł o tym czym zajmują się agencje HR . Mnie osobiście taka agencja pozwoliła znaleźć najlepsze rozwiązania, no i przede wszystkim pozwoliła na to, abym ja miała zaoszczędzony czas. Dzięki temu kwalifikacje zostały odpowiednio sprawdzone i wiem, że na odpowiednich stanowiskach mam odpowiednie osoby.
Joaśka

Re: Twój biznes

Post autor: Joaśka »

Ostatnio zainteresowała mnie wyspa w centrum handlowym, nie wiecie może ile takie miejsce może kosztować? tak mniej więcej? same meble znalazłam sobie na http://prodekor.com.pl/oferta/wyspy-handlowe/ wiec to nie problem, ale zastanawia mnie ile utrzymanie tego może kosztować?
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Twój biznes

Post autor: Ogrodnik78 »

Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) podobnie jak jego poprzednik POIR ma na celu wsparcie przedsiębiorców i konsorcjów min. w tworzeniu badań, wprowadzaniu innowacji na skalę krajową oraz podnoszeniu konkurencyjności firm.
Polecam odwiedzić stronę https://edoradca.pl/znamy-nastepce-prog ... zwoj-poir/ w celu dalszych informacji. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Twój biznes

Post autor: kasiakowa06 »

jola890 pisze: ↑22 kwie 2020, 9:33 Jeśli macie swój biznes i jesteście pracodawcami to powinniście pamiętać o kodeksie pracy i wszystkich prawach oraz obowiązków pracownika. Ja prowadząc swój biznes często zaglądam na portal portalbhp.pl/prawa-i-obowiazki-bhp-pracodawcy/czy-zakazy-odnoszace-sie-do-trzezwosci-pracownikow-powinny-stanowic-tresc-regulaminu-pracy-9110 i teraz przeglądam temat zakazów odnoszących się do trzeźwości pracowników.
A czy prawcownicy jeżdżący autem jaka odpowiednie ubezpieczenie ocp ? Bardzo polecam takie od https://www.fullpolisa.pl/wylicz-skladk ... ka/grojec/

Obrazek
kaśka

Re: Twój biznes

Post autor: kaśka »

W swojej firmie bardzo dużą uwagę przykładam do przestrzegania przepisów BHP. W końcu tu chodzi o bezpieczeństwo, a czasami i życie moich pracowników. Wszystkie akcesoria BHP m.in. gaśnice i oznaczenia zamawiam w sklepie https://www.egsystem-sklep.pl/. Współpracuję z nimi już od kilku lat i zawsze jestem zadowolony. Miła obsługa, terminowe dostawy, wszystko zgodnie z zamówieniem. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mieli jakieś braki na stanie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Twój biznes

Post autor: kasiakowa06 »

mik91 pisze: ↑21 kwie 2020, 17:26 Prowadzenie swojego biznesu to ciężka praca i zaangażowanie w wielu aspektach.Taka praca to niemal 24 godziny ciągłego działania i funkcjonowania, które wymaga podjęcia skutecznych decyzji. Jeśli prowadzisz także swój biznes z zakresu działań typowo rolniczych czy sprzedażowych na masową skalę na pewno wiesz. Dlatego też wybierz dla siebie sprzęt najwyższej jakości. Np. taśmociągi od porkon.pl/przenosniki-tasmowe.html to wytrzymałość i dopasowanie na lata.
Zdecydowanie rolnictwo czy przemysł to ciężkie tematy i trudna praca. Na pewni takie przenośniki także pomogą w takiej pracy: https://przesiewaczewibracyjne.pl/przenosniki-tasmowe/

Obrazek
ryśko

Re: Twój biznes

Post autor: ryśko »

mam prenumerate Przeglądu Płacowo-kadrowego, ulatwia mi to prace, bo jestem na bieżąco z informacjami. W ciągu roku jest coś koło 20 wydań tego czasopisma )___________________________________________________________________________________________________________________
justyśka77

Re: Twój biznes

Post autor: justyśka77 »

Witam,co sądzicie o tym,by nawiazac wspolprace z firma,ktora pomoze mi w inwestycjach w rozwoju mojej firmy? Zalezy mi na tym, poniewaz ten rok jest ciezki ze wzgledu na nowe projekty. https://www.erbud.pl/kariera Co o tym sądzicie/ Czy uważacie,że to dobry pomysł? Pozdrawiam serdecznie.
Magdalena_5Ć5

Re: Twój biznes

Post autor: Magdalena_5Ć5 »

A co siądziecie o zakupie do swojej firmy takiego sprzętu jak defibrylator? Na stronie: https://anco.com.pl/pl/c/Defibrylatory/57 znalazłam defibrylator Lifepak CR2 - najbardziej intuicyjny, automatyczny, łatwy i przewidywalny, który dzięki prostej obsłudze może być użyty przez osoby, które nie przeszły szkolenia z Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej. Zastanawiam się, czy taki sprzęt jest potrzebny, bo uważam, że watro sobie i kierownikom zrobić takie szkolenie z Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej, aby mieć pewność, czy na pewno można użyć sprzętu na osobie wymagającej pierwszej pomocy.
Kacper_77ś7

Re: Twój biznes

Post autor: Kacper_77ś7 »

W ostatnim czasie moja firma organizuję bardzo dużo eventów oraz imprez integracyjnych dla pracowników. Zazwyczaj to ja jestem ich organizatorem, natomiast w ostatnim czasie brakuje mi czasu, a firma w szybkim czasie się rozwinęła i zyskał nowych pracowników. Zastanawiam się, czy nie przekazać tego zadania innej osobie, która byłaby odpowiedzialna głównie za organizację wszelkiego rodzaju spotkań. Myślicie, że warto zainwestować w szkolenia dla takiego pracownika, czy poszukać kogoś z doświadczeniem? ? Dodam, że nalazłem firmę: https://emtg.pl/ , która przeprowadza szkolenia o tematyce organizacji eventów.
iloona

Re: Twój biznes

Post autor: iloona »

Akurat ja myślę o tym by postawić na Labecotech. Jeśli chodzi o urządzenia rolnicze to są one bardzo solidnie wykonane i przede wszystkim można je kupić w atrakcyjnej cenie co jest też jednak ważne
majkaa

Re: Twój biznes

Post autor: majkaa »

Usłyszałam, że warto rozważyć Solis s75, dostępny na stronie https://solistraktor.pl/product/s75-shuttle-xl/ . Ogólnie rzecz biorąc, traktory dostępne w tej ofercie cechują się wysoką wydajnością i mocą, co sprawia, że zakup może być trafionym wyborem.
misiak

Re: Twój biznes

Post autor: misiak »

Jeśli szukacie rozwiązań dla przemysłu w kwestii odpowiedniej wody, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://www.energos-pro.pl/publikacje/160-twardosc-wody . W publikacjach tej firmy, na ich stronie internetowej można znaleźć wiele przydatnych informacji odnośnie wody. Firma ta wykonuje kontrole poprawności pracy odwadniaczy.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 51
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:44

Re: Twój biznes

Post autor: foxi »

Jak jest wspierany biznes? Jak się tak dobrze zastanowimy to rynek bardzo mocno wspiera osoby prowadzące biznes. Weźmy na przykład takie biura rachunkowe czy kancelarie adwokackie - ich wsparcie jest nie do podważenia. Nie wyobrażam sobie aby nagle mogło ich zabraknąć na rynku. Wsparcie jakie oferuje trener biznesu w osobie Pani Iwony Firmanty jest także olbrzymie. Poświęćcie kilka minut na zapoznanie się z informacją czym jest tak na prawdę coaching. To wam wiele wyjaśni.
laylaa

Re: Twój biznes

Post autor: laylaa »

Cześć, zastanawiam się nad nową współpracą, a firma, która mnie interesuje to ucs poznań. Ciekawa jestem, czy macie jakieś doświadczenia z nimi, a jeśli tak, to co zrobić w tym kontekście, by całość odpowiednio funkcjonowało, na czym ma mi zależeć?
ODPOWIEDZ