Taxi - zamów kurs wcześniej

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Borówka

Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: Borówka »

Choć czas nie sprzyja podróżom, to wielu z nas nie może sobie pozwolić na pozostanie w domu. Często dzieje się tak, że nie mamy jak dostać się komfortowo z lotniska do domu albo odwrotnie. Nie chcemy nikomu sprawiać kłopotu, więc liczymy na szczęście: "może złapię jakąś taksówkę". Pewnie tak, ale jej cena potrafi negatywnie zaskoczyć. Na południu pojawiła się firma, która rozwiąże Twoje problemy. Z nimi https://zamowtaxi.pl/ możesz zamówić taksówkę na swój kurs nawet kilka dni wcześniej i być spokojnym o swoją podróż.
Dryliński

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: Dryliński »

Jeśli zamawiacie kurs wcześniej to najlepiej zrobić rozeznanie. Na tej stronie - http://taniataxi.com/ jest fajna porównywarka. Wystarczy wybrać miasto i już gotowe. Pojawi się tabela z cenami, numerami telefonów itd. Rozeznanie to kluczowa sprawa, jeśli ktoś nie lubi przepłacać. A ja właśnie do takich osób należę :)
Awatar użytkownika
natusia
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:47

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: natusia »

Warto wziąć pod uwagę też inne rozwiązania, jak na przykład wynajem samochodów Warszawa Nie wiem czy już kiedykolwiek korzystaliście z usług wypożyczalni samochodów, ale jeśli nie, to powiem wam krótko, że warto. Akurat w Comfortcar mają super warunki i dbają o zadowolenie swoich klientów. Warto dokładnie sprawdzić sobie ich ofertę.
baśd

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: baśd »

No spoko, ja w sumie tylko raz zamawiałam sobie wcześniej kurs, jak miałam jechać na lotnisko. Wtedy wypełniłam po prostu formularz ze strony korporacji Radio Taxi 919 w Krakowie i miałam już taxi zamówioną :). Ogólnie bardzo lubię akurat tę firmę, bo jaka korzystne stawki cenowe, a jazda jest szybka, ale bezpieczna i przyjemna, jadą najszybszą i najlepszą drogą. Zdecydowanie ich polecam.
cirmaa

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: cirmaa »

Sprawdzaliście parking warszawa lotnisko ? Właśnie mamy w planach podróżować i dla mnie to jest kompletnie niepotrzebne, żeby się przejmować pozostawieniem samochodu. Mam wrażenie, że sporo osób może naprawdę powiedzieć więcej odnośnie parkowania. Jakieś mam mieć przed tym zawahania? W sensie co rozważyć ?
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: carbonara »

Nie, ja chcę skorzystać z takiej usługi ale mnie interesuje wyłącznie taxi bagażowe bo zamierzam przewieźć kilka rzeczy do nowego mieszkania. Gdybyście mieli jakieś rady to byłabym wdzięczna :)
ODPOWIEDZ