Tablice do biura

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
graszka5
Posty: 73
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:04

Tablice do biura

Post autor: graszka5 »

Witam Was! Potrzebuję tablice do pisania do firmy. Będę potrzebował większą ilość sztuk kilka do biur oraz sal konferencyjnych. Może orientujecie się gdzie takie mogę kupić ? Zastanawiam się nad tym bo potrzebuję w nietypowym rozmiarze oraz kształcie nie takiem całkiem prostym. Znalazłem taką ofertę http://www.tableo.eu Myślicie że fajna to opcja ? Kupował ktoś od nich ? Zakładacie coś takiego w biurach , i sprawdza się ?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Tablice do biura

Post autor: Grażka »

A co jeszcze w takim biurze powinno się Waszym zdaniem znaleźć? Według mnie na przykład nie powinno tam zabraknąć ekspresu do kawy. Na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy- ... dzierzawa/ możecie zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się dzierżawą takiego sprzętu, więc nawet nie musicie go kupować ;)
ODPOWIEDZ