Sucha śluzówka - co robić?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Sucha śluzówka - co robić?

Post autor: pikipiki »

Od paru miesięcy już zmagam się z uczuciem suchości w nosie, nie wiem z czego się to bierze, może z klimatyzacji w nowym biurze? Macie jakieś sprawdzone metody na to?
Awatar użytkownika
breszka
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:54

Re: Sucha śluzówka - co robić?

Post autor: breszka »

Noo klimatyzacja może mieć znaczenenie, suche powietrze, dym... może warto zainwestować w jakiś oczyszczacz/nawilżacz? zresztą, zerknij sobie tutaj https://pelafenlek.pl/suchosc-w-nosie-p ... owki-nosa/
Awatar użytkownika
lopuret66
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:37

Re: Sucha śluzówka - co robić?

Post autor: lopuret66 »

Chyba trzeba by ją było po prostu nawilżyć?


__________________
nietrzymanie moczu leczenie
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Sucha śluzówka - co robić?

Post autor: Ogrodnik78 »

Witam,co sądzicie na temat tego,aby zainwestowac w oczyszczacz powietrza? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/ideal/ Co sądzicie? Warto inwestować w takie odswiezacze?
Zośka6677

Re: Sucha śluzówka - co robić?

Post autor: Zośka6677 »

Właśnie też w zimie zastanawiałam się nas zakupem takiego urządzenia, bo mieszkam w Krakowie i tutaj problem smogu jest bardzo dotkliwy. Wybierając się na zakupy najpierw sprawdziłam w sieci jaki oczyszczacz powietrza byłby najlepszy w moim przypadku i trafiłam na rzetelny artykuł na stronie SmogLab, więc jeśli ktoś z Was też planuje zakup to polecam się zapoznać ;)
ODPOWIEDZ