Strony www

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
luminarad
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2020, 13:40
Kontakt:

Strony www

Post autor: luminarad »

Teraz jak pewnie większość z Was widzi że cała sprzedaż przeniosła się do internetu. Zamówiłem więc stronę internetową https://www.devilart.pl/strony-internetowe/warszawa i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony z realizacji. Co myślicielce, aby stronę rozbudować o sklep internetowy. Czy będę miał klientów czy raczej muszę zainwestować w reklamę?
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:19

Re: Strony www

Post autor: pukla123 »

w sprawie sprzedaży online to mogę podpowiedzięć - zakup odpowiednią platformę sprzedażową na początek. Ja polecam tą https://sellintegro.pl/ U nas się sprawdza, jest łatwa w obsłudze dla przeciętnego użytkownika internetu, to ułatwi ci planowanie i kontrolę sprzedaży. Teraz jest okres próbny 14 dni testowania za darmo, także nic nie tracisz
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Strony www

Post autor: Grażka »

Przy tworzeniu własnej strony internetowej warto zwrócić szczególną uwagę na tak zwane meta tagi. Na stronie internetowej https://advist.pl/meta-tagi-co-to-jest- ... ch-uzywac/ możecie sobie poczytać, czym tak właściwie one są i w jakim celu się ich używa ;) Polecam ;)
ODPOWIEDZ