Sprawa w sądzie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Sprawa w sądzie

Post autor: olga83 »

Czeka mnie sprawa w sądzie. Z powództwa cywilnego. Nie czuję się winna, ale nie wiem czy poradzę sobie przed sądem samodzielnie. Myślicie, że warto poprosić o pomoc radcę prawne? Znalazłam tutaj http://www.kancelariakwk.pl/ kancelarię, która ma w ofercie takie usługi.
Awatar użytkownika
Dogii
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:45

Re: Sprawa w sądzie

Post autor: Dogii »

W takich sprawa zawsze warto postawić na profesjonalną poradę prawną, czasem może i nawet na reprezentowanie waszej osoby przez prawnika. Jeżeli będziecie szukać jakiejkolwiek pomocy prawnej to zerknijcie sobie na http://adwokat-nawojski.pl Z pewnością będziecie zadowoleni ze współpracy z tą kancelarią adwokacką.
Awatar użytkownika
Zenobi
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:00

Re: Sprawa w sądzie

Post autor: Zenobi »

Niedawno miałam sprawę w sądzie, również z powództwa cywilnego. Długo szukałam dobrego i skutecznego adwokata z doświadczeniem. W rezultacie zdecydowałam się na Panią Izabelę https://izabelabaran.pl/ . Była wręcz doskonale przygotowana merytorycznie w kwestii całej niezbędnej dokumentacji. Moja rozprawa zakończyła sie powodzeniem za co ogromnie dziękuję.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Sprawa w sądzie

Post autor: kasiakowa06 »

olga83 pisze: ↑29 gru 2019, 10:40 Czeka mnie sprawa w sądzie. Z powództwa cywilnego. Nie czuję się winna, ale nie wiem czy poradzę sobie przed sądem samodzielnie. Myślicie, że warto poprosić o pomoc radcę prawne? Znalazłam tutaj kancelariakwk.pl/ kancelarię, która ma w ofercie takie usługi.
Jeśli to polecany prawnik to spróbuj. Sporo o tego typu rozprawach możesz poczytać na stronie potralu Świat Prawa: https://www.swiatprawa.pl/ograniczenie- ... cielskiej/

Obrazek
ODPOWIEDZ