Sposoby na komary

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Sposoby na komary

Post autor: Welinka »

Macie jakieś sprawdzone sposoby na komary? Ja zastanawiam się nad taką lampą UV wentylatorową jak ta https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_7937 Ona wciąga komary,muchy czy ćmy znajdujące się w pobliżu wewnątrz lampy- bez możliwości ucieczki. Emitowane promieniowanie UV jest nieszkodliwe dla człowieka i zwierząt. Taką lampę można położyć w dowolnym miejscu lub np zawiesić. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Jules
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2020, 13:30

Re: Sposoby na komary

Post autor: Jules »

Na wolnym powietrzu ma to znikomą szansę działania, a w domu po prostu moskitiera.
____________________________________
prawo karne Poznań
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 100
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Sposoby na komary

Post autor: Andrzej1 »

Fajnie, gdyby to było takie proste :D Niestety, często moskitiery nie zdają egzaminu w kontekście zapobieganiu wlatywania komarów do mieszkań. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób dzisiaj jesteście w stanie poradzić sobie z owadami. Ja planuję teraz wypróbował płyn z https://allegro.pl/produkt/plyn-do-elek ... b386e2ab68 Już sam się przekonałem, że warto testować różne rzeczy, aż w końcu znajdzie się coś, co u Was zadziała.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Sposoby na komary

Post autor: mik91 »

Najlepszym sposobem na komary są moskitiery Kraków. W tym roku owady te były dość dokuczliwe, więc warto przygotować się na nowy sezon i postawić na coś naprawdę skutecznego. Zajrzyj na stronę https://rolety-krakow.pl/produkty/moskitiery/ i skorzystaj z opcji tam dostępnych, a następne lato pozbawione będzie tych owadów.
Awatar użytkownika
omenga
Posty: 164
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:33

Re: Sposoby na komary

Post autor: omenga »

Ja mam niezawodny sposób na komary i inne owady. Zakupiliśmy moskitiery w Agata Rolety. Mega polecam, żaden Raid nie pomagał tak dobrze jak po prostu odcięcie owadom możliwości dotarcia do wnetrza. Agata Rolety ma mega porządne te moskitiery ciężko je zniszczyć, dzieci próbowały :D
nisł

Re: Sposoby na komary

Post autor: nisł »

W sumie ciekawe rozwiązanie, my mamy po prostu dobrą moskitierę, która ma gęste oczka, ale także korzystamy również ze środka na owady. On doskonale radzi sobie z komarami, muchami, mrówkami, itp., to Muszak, czyli środek owadobójczy od producenta BENTAWET https://bentawet.pl/srodek-owadobojczy/ w Pile. Jest to wydajny, dobrze działający produkt, który bardzo dobrze działa, jest skuteczny, no i dostępny w korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Sposoby na komary

Post autor: jubiler »

To prawda same moskitiery są bardzo ważne i ja również jestem zwolennikiem ich posiadania. W sumie oprócz tego posiadam jeszcze na oknach fajne rolety rzymskie. Całość tych rzeczy od razu zamówiłem w sklepie https://familyrollo.pl/ i jestem przekonany, że właśnie jakość wykonania jest bardzo wysoka.
ODPOWIEDZ