Sonia Bohosiewicz pozuje topless!

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2019, 13:30

Sonia Bohosiewicz pozuje topless!

Post autor: Aleksa »

Widzieliście już artykuł https://begio.pl/sonia-bohosiewicz-opublikowala-seksowna-fotografie-na-ktorej-byla-bez-stanika-oraz-bluzki-celebrytka-w-komentarzach-dostala-wiele-pytan-czy-przy-dzieciach-rowniez-chodzi-nago-gwiazda-odpowiedziala/? Nie mogę uwierzyć, że można tak paradować przy dzieciach!
Awatar użytkownika
Barnaba
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:37

Re: Sonia Bohosiewicz pozuje topless!

Post autor: Barnaba »

Według mnie Pani Sonia, świetnie wygląda na tym zdjęciu - https://begio.pl/sonia-bohosiewicz-opublikowala-seksowna-fotografie-na-ktorej-byla-bez-stanika-oraz-bluzki-celebrytka-w-komentarzach-dostala-wiele-pytan-czy-przy-dzieciach-rowniez-chodzi-nago-gwiazda-odpowiedziala/. Kobieta pokazuje, jaka jest naturalna i wyluzowana, więc jak najbardziej na plus.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 7
Rejestracja: 25 maja 2019, 17:49

Re: Sonia Bohosiewicz pozuje topless!

Post autor: Joachim »

Widziałem już ten artykuł i nie jestem wcale taki zaskoczony. Bohosiewicz ma piękne ciało, to czemu miałaby go nie pokazywać. Warto poczytać też inne artykuły na begio.pl – można dowiedzieć się innych ciekawych rzeczy.
ODPOWIEDZ