soki warzywne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mariannan
Posty: 60
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:27

soki warzywne

Post autor: mariannan »

Są tu fani soków warzywnych? Jakie warianty lubicie najbardziej? Ja jestem za klasykami, przede wszystkim pomidor, tarczyn ma dobry pikantny. Próbuję też czasami sama robić jak mam nadmiar warzyw, ale pomidorowy w domu nieestety można robić tylko sierpień-wrzesień kiedy są nasze polskie pomiddory.
Awatar użytkownika
bratek
Posty: 28
Rejestracja: 02 wrz 2019, 12:15

Re: soki warzywne

Post autor: bratek »

Lubię pić takie różne dziwne wynalazki mają dużo witamin a dodatkowo są bogate w różne smaki. Ostatnio trafiłam na https://ranozebrano.pl/kombucha-z-hibiskusem-eko-0-7l i zastanawiam się jak smakuje pił już go ktoś może ? Bo mają dobrą rekomendację i pewność że jest świeży. Co wy sądzicie o tym soku?
Awatar użytkownika
Karamia
Posty: 55
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:48

Re: soki warzywne

Post autor: Karamia »

Soki warzywne i owocowe są doskonałe jeśli chce się przeprowadzić detoks organizmu. Będę chciała skorzystać właśnie z takiego cateringu dietetycznego https://dietly.pl/catering-dietetyczny/piaseczno . Muszę się oczyścić, bo przez jesień i zimę mam wrażenie, że zaśmieciłam mocno organizm. Jadłam przeważnie jakieś fast foody i zawsze dosłownie w biegu. Czas wreszcie na coś zdrowego.
Awatar użytkownika
Seniorita
Posty: 26
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:36

Re: soki warzywne

Post autor: Seniorita »

Nuja robi bardzo dobre soki jeśli chodzi o detoksy. Byłam na takim detoksie sokowym rewelacyjna sprawa. Czułam się o wiele lepiej na sokach pełna energii
ODPOWIEDZ