Samochód na parkingu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Karamia
Posty: 55
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:48

Samochód na parkingu

Post autor: Karamia »

Nie możemy z całą rodzinką doczekać się wakacji, ponieważ mamy już zarezerwowane wczasy za granicą. Dzieciaki ogromnie się cieszą, bo pierwszy raz będą leciały samolotem Tylko ja z mężem mamy mały problem, ponieważ musimy swoim autem dojechać na lotnisko i tam zostawić na jakiś czas na Parkingu Balice https://www.parkingbalice.pl/ . Podobno można tam zamówić pobyt długoterminowy, ale jak to w praktyce wygląda?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Samochód na parkingu

Post autor: Grażka »

Ja sądzę, że warto takie auto wyposażyć dla bezpieczeństwa w kamerkę samochodową z trybem parkingowym. Widziałam takie gadżety w sklepie internetowym https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu i wcale nie były tam one drogie ;) Naprawdę warto zainwestować ;)
gumiś

Re: Samochód na parkingu

Post autor: gumiś »

Ja ostatnio spiesząc się do pracy właśnie na parkingu zauważyłem, że mam poważnie uszkodzoną oponę. Nie było szans na jakąkolwiek jazdę. Nie pozostało nic innego jak szukać pomocy drogowej, która wybawi mnie z opresji. Na moje szczęscie oni byli całkiem niedaleko. Jak się okazało świadczą oni usługi mobilnej wulkanizacji, dzięki czemu podjechali pod wskazany adres i na miejscu naprawili uszkodzenie a ja mogłem jechać do pracy.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 134
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:11

Re: Samochód na parkingu

Post autor: wanda »

A komu się nie zdarzyło na przykład zatrzasnąć kluczyki w aucie? Warto wiedzieć, co można w takiej sytuacji zrobić. W artykule https://kuta-autoserwis.pl/awaryjne-otw ... -sytuacji/ poczytacie więcej o awaryjnym otwieraniu samochodu.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 426
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Samochód na parkingu

Post autor: Kamara »

Takie informacje powinny być chyba na stronie lotniska.
Mikołaj

Re: Samochód na parkingu

Post autor: Mikołaj »

Mi niestety zdarzyło się zatrzasnąć kluczyki w samochodzi w Gdańsku. Trafiłem na szczęście na dobrego fachowca, który szybko przyjechał na miejsce, błyskawicznie otworzył auto, nie zostawił żadengo śladu i nie skasował dużo, więc polecam gdy ktoś w Trójmieście będzie w takiej potrzebie to warto zadzwonić po https://www.najlepszeotwieranie.pl
ODPOWIEDZ