Sala konferencyjna nad morzem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
PannaMigotka
Posty: 477
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:28

Sala konferencyjna nad morzem

Post autor: PannaMigotka »

Jak wybrać?
Myślicie, że sala konferencyjna nad morzem będzie dobrym sposobem na ściągnięcie większej liczby uczestników?
Tutaj https://hthouseboats.com/sala-konferencyjna/ widziałam stronkę, gdzie piszą co nieco na ten temat i jest właśnie przedstawione jedno takie miejsce.
Znacie?
Co o tym sądzicie?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Post autor: Grażka »

Jeśli z kolei ktoś z Was szukałby takiej sali konferencyjnej w górach, to co powiecie na salę w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza? Z ofertą tego miejsca w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/sala-konferencyjna/. Polecam ;)
Awatar użytkownika
atos
Posty: 68
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Sala konferencyjna nad morzem

Post autor: atos »

A tutaj https://nadmorski.pl/business-positive/ ... erencyjne/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe pod każdym względem i godne uwagi.
ODPOWIEDZ