Rozwijanie się

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 57
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:51

Rozwijanie się

Post autor: kitti32 »

Siemanko, w jaki sposób rozwijacie się pod względem zawodowym? Z czego bierzecie wiedzę? Ostatnio pomyslałam o jakiś książkach skierowanych dla biznesu, takich. Znalazłam ciekawą lekture odnośnie kadr na https://fabrykawiedzy.com/vademecum-dok ... zenia.html . Wydaje mi się, ze to ciekawa sprawa, co sądzicie? ;)
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Re: Rozwijanie się

Post autor: Welinka »

ja na przyklad niedawno otworzylam wlasna firmę - co prawda stawiam dopiero pierwsze kroki we Wroclawiu - jednak rozwijam sie bardzo dynamicznie wiec wszystko zapowiada sie obiecujaco :D Tym bardziej ze ostatnio zdecydowalam sie na takie wirtualne biuro wrocław dzieki ktoremu nie muszep lacic miesiac w miesiac stalych i wysokich oplat za wynajem miejsca dla firmy. Umowa na wirtualne biuro jest dla mnie bardzo korzystna poniewaz wynajem jest tak dlugi ile tylko chce.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Rozwijanie się

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem warto się rozwijać w różnych kierunkach, aby ciągle wiedzieć więcej ;) Może zainteresowałyby Was jakieś szkolenia związane ze sportem? W firmie szkoleniowej Kar-Group, której oferta jest dostępna na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/szkole ... uktorskie/, możecie sobie zrobić kurs instruktora fitness, pływania, czy nawet kurs dietetyki sportowej. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni, polecam :)
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 480
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Rozwijanie się

Post autor: meryntrant »

Warto korzystać z szkoleń które oferuje nam pracodawca, ale dobrze też inwestować w siebie i swoją wiedzę na własną rękę. Ja np. interesuję się prawem i HR, dlatego zapisałam się na takie szkolenia w tej firmie: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ Szkolenia są ważne w naszym rozwoju osobistym i warto brać w nich udział.
Awatar użytkownika
rego22
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 15:21

Re: Rozwijanie się

Post autor: rego22 »

Szkolenia to podstawowa rzecz jeśli chcemy osiągnąć sukces w biznesie
program uprawnienia budowlane
Awatar użytkownika
omis
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2020, 15:27

Re: Rozwijanie się

Post autor: omis »

ja też stale staram się rozwijać i dokształcam się w każdym wolnym czasie w dziedzinach, które mnie interesują. ostatnio znalazłam świetne kursy jeśli chodzi o dietetykę, suplementację i szkolenia z zakresu fitness - https://www.akademiapolska.pl/ - naprawdę wspaniała oferta, szeroka, mnóstwo wiedzy. już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania
Awatar użytkownika
tulipan87
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:11

Re: Rozwijanie się

Post autor: tulipan87 »

Myślę, że warto inwestować w swój rozwój już od najmłodszych lat. Często to właśnie z pasji rodzi się ciekawy pomysł na siebie i karierę. Jednak wszystko zaczyna się od poszukiwania zainteresowań. Warto zapisać dzieci na różne kursy żeby mogły stwierdzić czym chcą się zajmować. Na przykład ostatnio natknęłam się na kurs rysunku dla dzieci kraków. Myślę, że większość dzieci lubi rysować więc na pewno to je zainteresuje.
Awatar użytkownika
Mycha
Posty: 51
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:19

Re: Rozwijanie się

Post autor: Mycha »

Myślę, że najbardziej rozsądną opcją są zapisy na różnego rodzaju kursy. To świetna okazja do tego, aby zdobyć wiedzę praktyczną, która jest teraz tak pożądana na rynku pracy. Ja interesuję się modą i właśnie zapisałam się na kurs stylisty II stopnia. Pierwszy etap już za mną i jestem bardzo zadowolona :) Dużo można wynieść z takiego szkolenia i przełożyć to na życie codziennie :)
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 423
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Rozwijanie się

Post autor: Kamara »

Rozwój to ważna rzecz, warto przy tym pamiętać, że od na między innymi zależy także rozwój dzieci, a jak się okazuje, mało się o tym mówi. Poczytajcie więcej o poradach w wychowaniu: http://littlebaby.pl/gdzie-mlodzi-rodzi ... iu-dzieci/, może coś z tego się wywnioskuje. Własny rozwój też jest własny, ale warto pamiętać o tych najmłodszych.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Rozwijanie się

Post autor: magra »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj http://www.edukacjainformacyjna.pl/jak- ... ze-wyniki/ w jaki sposób zarządzać zespołem, aby osiągać lepsze wyniki. Myślę, że taka wiedza się przyda na pewno każdemu kierownikowi, ale nie tylko. Są tam również przydatne informacje dla managerów projektów. Spokojnie możne je wykorzystać w praktyce.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Rozwijanie się

Post autor: Ogrodnik78 »

W RAMACH SZKOLENIA:

- Dowiesz się, czym są testy użyteczności i kiedy należy je prowadzić

- Dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę, planując testy w warunkach zdalnych i skorzystasz z pomocnego szablonu

- Sprawdzisz zdobytą wiedzę w roli moderatora i obserwatora testów

Serdecznie zapraszamy: https://uxupgrade.pl/

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ