Rozkrecanie pracowników

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Rozkrecanie pracowników

Post autor: Lovela2 »

Od jakiegoś czasu mój znajomy prowadzi sieć sklepów.Niestety w niektórych miejscach sprzedaż spada i trochę poprosił mnie o pomoc. Wydaje mi sie, że gdyby udało mu się przeprowadzic w oddziałach takie szkolenia https://wartoszkolic.pl/category/ostatnie-realizacje/ , pracowniczy znacznie lepiej radzili by sobie ze sprzedażą i zyski były by znacznie wieksze. Myślicie, że to moze być dobry pomysł ?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Rozkrecanie pracowników

Post autor: Grażka »

A skoro już o pracownikach mowa, to jak przechowujecie ich dokumentację pracowniczą? Jak wyglądają u Was akta osobowe pracowników? Na stronie http://akta-osobowe.pl/#akta-osobowe możecie sobie co nieco na ten temat poczytać, zobaczyć, jak akie akta powinny wyglądać i na ile części powinny być podzielone ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Rozkrecanie pracowników

Post autor: kasiakowa06 »

Jeśli kolega ma problem ze znalezieniem odpowiednich pracowników do sklepu polecam poczytać jak znaleźć pracownika z Ukrainy https://apsprofitpolska.pl/pl/pl/rekrut ... du_pl-html. Warto poczytać o tym jak sprawnie i bezproblemowo zatrudnić osobę z Ukrainy w polskiej frmie.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2021, 14:08 przez kasiakowa06, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 426
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Rozkrecanie pracowników

Post autor: Kamara »

Sądzę, że w pierwszej kolejności przydałby się audyt, by przekonać się CO jest powodem spadającej sprzedaży, bo niekoniecznie musi być to wina pracowników.
aliś

Re: Rozkrecanie pracowników

Post autor: aliś »

Tutaj https://hrk.pl/ jest namiar na firmę, która specjalizuje się w doradztwie personalnym oraz rekrutacji pracowników. Mają również wiele innych ciekawych i niezwykle pomocnych usług. Warto rozejrzeć się na ich stronie. Moje zdanie jest takie, że warto przede wszystkim stawiać na profesjonalne i sprawdzone usługi.
Uleńka44

Re: Rozkrecanie pracowników

Post autor: Uleńka44 »

Może warto pomyśleć o zorganizowaniu jakiegoś szkolenia w połączeniu z imprezą firmową? Ustalić nagrodę dla najlepszego sprzedawcy? Coś takiego może fajnie zmotywować zespół. Jeśli szukasz miejsca na taki event, sprawdź ofertę tego hotelu https://grandchotowa.pl/konferencje-i-eventy/ w Dębicy.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Rozkrecanie pracowników

Post autor: kasiakowa06 »

Jeśli kolega ma problem ze znalezieniem odpowiednich pracowników do sklepu polecam poczytać jak znaleźć pracownika z Ukrainy https://apsprofitpolska.pl/pl/pl/rekrut ... du_pl-html. Warto poczytać o tym jak sprawnie i bezproblemowo zatrudnić osobę z Ukrainy w polskiej firmie.
ODPOWIEDZ