reklama

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość

reklama

Post autor: gość »

Uważam ,że ludzie otwierając swój biznes zapominają często o bardzo ważnej sprawie. Uważam ,że niektóre materiały czy gadżety trzeba zamówić w momencie otwarcia firmy - chodzi o wizytówki oraz o ulotki informujące o tym czym zajmuje się nasza firma. W firmie w której pracuję także w ten sposób podeszliśmy do reklamy naszej firmy i oprócz wspomnianych wizytówek i ulotek zamawiamy inne ważne gadżety.Wszystko teraz zamawiamy w jednej firmie - https://www.diamond-druk.pl/ a dobre rabaty i darmowa dostawa powodują ,że nie myślimy o zmianie dostawcy. pzdr
Awatar użytkownika
kagatka
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:37

Re: reklama

Post autor: kagatka »

W temacie reklamy, mam pełne zaufanie do agencji http://cocreate.pl/ . To eksperci od wszelkich działań w sieci, gdzie poprzez pomysłowa kampanie oparta o techniki marketingu internetowego, znacząco zwiększyli widoczność mojej marki. Kolejny rok z nimi współpracuję i jestem zadowolona z tego co udaje się nam osiągnąć.
miłka

Re: reklama

Post autor: miłka »

Ja jestem za tym by reklamować swoją firmę na różne sposoby. Świat nie kończy się na reklamie w internecie. Oczywiście korzystam z niej, ale stawiam też na ulotki, odzież reklamową - GQB i reklamę w radio. Takie działania również przynoszą świetne efeky!
Awatar użytkownika
błyskotka
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2020, 18:05

Re: reklama

Post autor: błyskotka »

W mojej firmy temat reklamy zleciłam dla agencji http://emarketingmalejfirmy.pl/ bo wole by realizowali to zawodowcy, a nie próbować realizować tak ważną część biznesu, metodą prób i błędów. Ci mają w tym spore doświadczenie, więc szybko wiedzieli jak zwiększyć świadomość istnienia mojej marki.
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

Re: reklama

Post autor: koraliki »

W mojej działalności bardzo dobrze sprawdza się marketing szeptany który bardzo fajnie realizuje dla mnie agencja http://marketingszeptany.com.pl/. Już wcześniej o nich dużo pozytywnego słyszałam ale dopiero niedawno rozpoczęliśmy współpracę tak na poważnie.
janka

Re: reklama

Post autor: janka »

Jeśli o reklamę chodzi to koniecznie trzeba zadbać o tą w interencie. To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do jak największej ilości osób a tym samym potencjalnych klientów. Ja nie mam zupełnie wiedzy w tym zakresie, więc zaczęłam szukać kogoś kto zajmie się tym tematem. Świetnego fachowca znalazłam na https://piotrpolok.pl/ . Teraz już wiem, że to był strzał w dziesiątkę.
Gośka

Re: reklama

Post autor: Gośka »

Oczywiście reklama jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem również zdania, że bardzo fajnie jest wiedzieć co nieco na temat samych social mediów. Właśnie dlatego ja bardzo chętnie polecam każdemu przeczytanie artykułu https://www.patizonet.com/pl/biznes/ins ... ngowe.html gdyż właśnie w nim opisano Instagram również jako potężne narzędzie marketingowe.
jaśka

Re: reklama

Post autor: jaśka »

A zastanawialiście się może nad ulotkami? Na stronie http://www.solutio.com.pl/jak-dopasowac ... -do-branzy możecie znaleźć naprawdę dosyć dużo informacji na ten temat, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć i wybrać coś odpowiedniego dla swojej działalności.
ODPOWIEDZ