reklama

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość

reklama

Post autor: gość »

Uważam ,że ludzie otwierając swój biznes zapominają często o bardzo ważnej sprawie. Uważam ,że niektóre materiały czy gadżety trzeba zamówić w momencie otwarcia firmy - chodzi o wizytówki oraz o ulotki informujące o tym czym zajmuje się nasza firma. W firmie w której pracuję także w ten sposób podeszliśmy do reklamy naszej firmy i oprócz wspomnianych wizytówek i ulotek zamawiamy inne ważne gadżety.Wszystko teraz zamawiamy w jednej firmie - https://www.diamond-druk.pl/ a dobre rabaty i darmowa dostawa powodują ,że nie myślimy o zmianie dostawcy. pzdr
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

Re: reklama

Post autor: koraliki »

Wizytówki to nie reklama, a ulotki są coraz częściej odbierane jako marnowanie zasobów naturalnych. Ja postawiłam na profesjonalistów od https://marketingrelacji.com/ którzy w temacie reklamy sieciowej działają od lat. Dla mnie zrealizowali całą kampanie marketingu internetowego, którą przygotowali i opracowali bardzo dokładnie, uwzględniając moje oczekiwania. Ogólnie działają pomysłowo ale i z wyczuciem by całość prezentowała się naturalnie.
Awatar użytkownika
błyskotka
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2020, 18:05

Re: reklama

Post autor: błyskotka »

Jak reklama to przede wszystkim tylko w sieci, bo tam najłatwiej dotrzeć z przekazem do potencjalnych odbiorców. Agencja http://primaverapr.pl/ doskonale mi w tym pomogła. Wiedzą czego oczekuję i pomysłowo pod to dobierają różne techniki marketingu internetowego, zwiększając lokalnie świadomość istnienia mojej marki.
kiłka

Re: reklama

Post autor: kiłka »

Reklama bardzo dobrą formą reklamą jest. Dlatego też wiadomo, że każdy szuka jak najlepszego rozwiązania dla siebie. Więc zaczęłam szperać w internecie bo jednak tam dużo szybciej można coś konkretniejszego znaleźć. I tak też między innymi natrafiłam na tę stronę http://www.digitaldep.pl/jak-wizytowki- ... ek-branzy/ z której to dowiedziałam się, że wizytówki to bardzo dobry pomysł jest.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: reklama

Post autor: megi02 »

Najlepszą reklamą jest rekomendacja zadowolonych klientów. Właśnie dlatego tak ważne jest dbanie o swoich klientów i jakość swoich usług. Na stronie: https://www.druk24h.pl/blog/wydruk-cad- ... co-to-jest jest oferta firmy druk24h, na którą warto zwrócić uwagę. Firma ma korzystne warunki umowy i krótki czas oczekiwania, więc warto podjąć z nią współpracę.
ćma

Re: reklama

Post autor: ćma »

W kwestii reklamy najlepiej polegać na specjalistach, którzy doradzą najbardziej skuteczne rozwiązania. Dużo dobrego mówi się na przykład o pozycjonowaniu. Na https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ można zgłębić wiedzę na ten temat. Poczytajcie sobie.
pepiś494

Re: reklama

Post autor: pepiś494 »

Czy jesteś obecna w social mediach? Jeśli nie, od tego proponowałabym zacząć. Szczególnie Instagram jest wdzięcznym narzędziem do promocji swojej firmy. Żeby jednak zostać zauważonym, należy dobrać odpowiednie hasztagi. Można o nich przeczytać w tym miejscu https://inwestycjawkadry.info.pl/jak-wy ... -na-marce/
grażyna

Re: reklama

Post autor: grażyna »

By dobrze zareklamować swój profil na portalu społecznościowym warto podjąć współpracę z https://www.socialmediabost.pl/ . Możecie tutaj kupić like i obserwujących w naprawdę niskiej cenie i przede wszystkim ich działania są mega owocne. Na pewno będziecie zadowoleni
Awatar użytkownika
kagatka
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:37

Re: reklama

Post autor: kagatka »

W temacie reklamy, to postawiłam na agencję http://marketingszeptanyagencja.pl/ która specjalizuje się w marketingu szeptanym. Świetna technika, dzięki której w dyskretny sposób docierają z przekazem do docelowej grupy odbiorców, nie wzbudzając przy tym podejrzliwości konkurencji.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: reklama

Post autor: kasiakowa06 »

błyskotka pisze: ↑27 maja 2021, 0:11 Jak reklama to przede wszystkim tylko w sieci, bo tam najłatwiej dotrzeć z przekazem do potencjalnych odbiorców. Agencja primaverapr.pl/ doskonale mi w tym pomogła. Wiedzą czego oczekuję i pomysłowo pod to dobierają różne techniki marketingu internetowego, zwiększając lokalnie świadomość istnienia mojej marki.
Fajna reklama na FB jest w postaci banerów - tak mogą wyglądać: https://www.banery.guru/facebook/
ODPOWIEDZ