reklama

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

reklama

Post autor: koraliki »

Moim zdaniem najrozsądniej pierw mieć wiedzę jak dana reklama działa itd. Na http://agencjawomm.pl/ można sporo o marketingu w sieci się dowiedzieć. Zgłosiłam się do nich i we wszystkim mi pomogli, współpraca z nimi jest naprawdę świetna.
Awatar użytkownika
błyskotka
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2020, 18:05

Re: reklama

Post autor: błyskotka »

Moim zdaniem każda forma reklamy na jaką się zdecydujemy jest dobra. Jednak obecnie nie można zapominać o tej internetowej. To ona trafia do jak największego grona odbiorców. Ponieważ nie znam się na tym kompletnie szukałam kogoś, komu można powierzyć tego typu zadanie. No i tym sposobem trafiłam na agencję http://influencermarketing.com.pl/ .
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: reklama

Post autor: jubiler »

Samo to że już zlecamy komuś reklamę moim zdaniem świadczy dobrze o naszej firmie gdyż musimy się rozwijać. Jak dla mnie świetnie współpracuje się z https://tearsofjoy.pl/ i jestem przekonany, że nigdzie indziej nie znajdziemy takiej agencji influencerskiej. Ja jestem zachwycony naszą współpracą.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: reklama

Post autor: pikipiki »

zastanow sie nad taka funkcja jak http://erzecznikmarki.pl/ ktora pozwoli Ci kontrolowac stan opinii o twojej firmie w sieci i odpowiadac na ewentualnie pojawiajace sie pytania i watpliwosci klientow. naprawde skutecznie wplywa to na odbior firmy wsrod spolecznosci dzieki czemu pomaga osiagac wyznaczone targety sprzedazowe
Awatar użytkownika
kagatka
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:37

Re: reklama

Post autor: kagatka »

Kampania promocyjna może być strzałem w dziesiątkę, bo może przyciągnąć wielu klientów i to takich na stałe. Trzeba jednak znać się na technikach i organizacji takich wydarzeń , a agencja http://eyyam.pl/ ma w tym spore doświadczenie. Na koncie mają sporo przeprowadzone kampanie. Uważam ,że współpraca z nimi to klucz do sukcesu.
ODPOWIEDZ