przesyłki paletowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maniola

przesyłki paletowe

Post autor: maniola »

Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Awatar użytkownika
mczay

Re: przesyłki paletowe

Post autor: mczay »

Ja uważam, że bardzo wygodną formą nadawania paczek są paczkomaty inpost. Niestety przesyłki paletowej nie da się w ten sposób wysłać, dlatego warto zajrzeć na stronę allekurier.pl - tutaj można nadać takie przesyłki on-line, a ofertę możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie.
Awatar użytkownika
quster

Post autor: quster »

maniola pisze: ↑28 lip 2021, 13:56 Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
I bardzo dobrze że szukasz sprawdzonych firm - to ważne by przesyłka dotarła na miejsce bezpiecznie. Od nas z firma szła paleta kurierem do Francji to z Donati24 skorzystano i wiem, że jest to sprawdzony i dobry kurier. Dlatego polecam
cachyca

Post autor: cachyca »

Na paletach można przewozić dosłownie wszystko poza przedmiotami niebezpiecznymi, żywymi zwierzętami, a także przedmiotami zakazanymi prawnie. JEśli jesteście ciekawi, jak wysyłac przesyłki paletowe, to pod tym linkiem o tym wspomniano https://www.wdomu.com.pl/co-mozna-wyslac-na-palecie/ . Przesyłka paletowa z oczywistych względów wymaga szczególnego zabezpieczenia.
fryderyka

Post autor: fryderyka »

Wiadomo, że jeśli chodzi o efektywne wysyłanie paczek, to na pewno warto byłoby zawsze decydować się na takie rozwiązania, które będą miały największy sens w Waszym przypadku. Dobrze jest również wiedzieć, jak nadać paczkę o dużym gabarycie, o czym wspomniano https://terazlipno.pl/pl/648_artykuly-s ... arach.html
Apoloniusz77

Post autor: Apoloniusz77 »

W tym przypadku myślę, że mogą zainteresować Was również serwisy podestów, bo to jednak istotne w branży logistycznej i magazynowej. Jak często potrzebne są usługi takich specjalistów? Podesty chyba często się nie psują, ale czy jest konieczne ich serwisowanie?
ODPOWIEDZ