przesyłka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

przesyłka

Post autor: quster »

Hej! Chciałabym niewielką przesyłkę nadać zagranicę, ale że tego nigdy nie robiłam to prosiłabym o radę. Jakiego kuriera najlepiej wybrać i jaką metodę nadania? Także ile taka usługa kosztuje i ile orientacyjnie paczka pójdzie na wyspy brytyjskie? Ktoś się może orientuje?
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: przesyłka

Post autor: maniola »

quster pisze: ↑19 paź 2021, 21:29 Hej! Chciałabym niewielką przesyłkę nadać zagranicę, ale że tego nigdy nie robiłam to prosiłabym o radę. Jakiego kuriera najlepiej wybrać i jaką metodę nadania? Także ile taka usługa kosztuje i ile orientacyjnie paczka pójdzie na wyspy brytyjskie? Ktoś się może orientuje?
Wchodzisz na stronę https://www.znajdzkuriera.pl/ gdzie robisz porównanie różnych kurierów. Chyba łatwiej nie można :) Nadanie odbywa się też online.
ODPOWIEDZ