Projektowanie w 3D

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
zenowi
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:08

Projektowanie w 3D

Post autor: zenowi »

Hej. Szukam dobrej aplikacji do projektowania w 3D. Na rynku jest na tyle dużo różnego rodzaju aplikacji, że bardzo ciężko jest się na coś sensownego zdecydować... Co byście powiedzieli na przykład na coś takiego jak jest na https://www.vebo.pl/cinema-4d ? Jest to aplikacja warta swojej ceny?
Nie licz na pomoc innych. W końcu zawsze i tak zostajemy sami. Przeżyją tylko ci, którzy wiedzą, jak się sobą zaopiekować.
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 67
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:37

Re: Projektowanie w 3D

Post autor: plakowski90 »

A co dokładnie chcesz projektować? Łatwiej bedzie cos doradzic
________________________________
https://www.bartmetaco.pl/
Awatar użytkownika
szparag
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:04

Re: Projektowanie w 3D

Post autor: szparag »

Witam. Jeśli chodzi o projektowanie to jest to bardzo fajne zajęcie ale pod warunkiem, że ktoś właśnie to lubi. Mnie w sumie od dziecka interesowało szkicowanie i rysowanie i nawet twierdzili, że mam talent. Dlatego też jak zobaczyłam zestaw do projektowania pentel https://calligrafun.com/pentel-sign-pen ... jektowania to postanowiłam zamówić sobie taki zestaw. Kto wie, może dzięki temu jeszcze kiedyś wrócę do szkicowania
ODPOWIEDZ