prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Gośka

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Gośka »

Hej. Tak jak w temacie, szukam kogoś, kto pomógłby mi przejść przez rozprawę z zakresu prawa spadkowego. Niestety nie znam nikogo takiego na terenie Gdańska, wiec zmuszona jestem poprosić was o pomoc. Jeżeli współpracowaliście kiedykolwiek z kimś takim, to dajcie koniecznie namiar.
Tośka

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Tośka »

Wiesz co, tak to już jest jeśli chodzi o spadek i duże pieniądze. Rodzina zawsze znajdzie powód, dla którego to nie Ty powinnaś odziedziczyć majątek. Nie ma co się przejmować ich gadaniem. Wynajmij dobrego mecenasa i sprawa będzie załatwiona. Niestety ja nie znam nikogo, kto by się zajmował tym tematem w Trójmieście, ale z pewnością ktoś z forum Ci podpowie.
Łukka

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Łukka »

Moim zdaniem, świetnego fachowca w sprawach spadkowych znajdziesz pod tym adresem: http://www.mindykowski.pl/ . Wydaje mi się, że mecenas Mindykowski jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa w nawet najtrudniejszych sprawach. Biorąc pod uwagę jego doświadczenie oraz sporą wiedzę, skorzystałbym z ichniejszych usług. Warto przejrzeć sobie ofertę w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: kasiakowa06 »

Gośka pisze: ↑16 sie 2021, 14:13 Hej. Tak jak w temacie, szukam kogoś, kto pomógłby mi przejść przez rozprawę z zakresu prawa spadkowego. Niestety nie znam nikogo takiego na terenie Gdańska, wiec zmuszona jestem poprosić was o pomoc. Jeżeli współpracowaliście kiedykolwiek z kimś takim, to dajcie koniecznie namiar.
Jesli chodzi prawo spadkowe, to najlepiej ja się odezwiesz do mec. Kowalczyka: https://kk-kancelaria.com/specjalizacje/

Obrazek
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Ogrodnik78 »

Witam.
Prawo w firmie dla mnie jest trochę zbyt skomplikowane. Myślałam, że z wieloma rzeczami sama sobie poradzę, niestety przerosło mnie to. Jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego radcy prawnego. Znajoma powiedziała że tutaj https://lexsecure.pl/szybka-porada zajmują się wieloma rzeczami i działają na terenie całej Polski.
Pozdrawiam.
Działacz

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Działacz »

W Polsce obowiązuje zasada, że spadkobiercy muszą dokonać akceptacji lub odrzucenia spadku. Oznacza to, że spadek nie jest przekazywany automatycznie. Ważne jest, aby zrozumieć, że przyjęcie spadku może wiązać się z odpowiedzialnością za długi spadkowe. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj https://seniorzy.pl/informacje/6555-czy ... omatycznie i dokonanie wyboru w kwestii spadku jest kluczowe i powinno być przemyślane.
maryśkaa

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: maryśkaa »

Jeśli poszukujesz solidnej kancelarii prawnej, witryna https://kancelariarzucidlo.pl/ na pewno przyciąga uwagę. Ich profesjonalne podejście i staranność w świadczeniu usług sprawiają, że warto rozważyć podjęcie współpracy. Co więcej, atrakcyjne warunki finansowe czynią tę ofertę jeszcze bardziej interesującą.
Dorotka

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Dorotka »

No to masz jak mój partner. Tylko życzę Ci byś trfaiła lepiej niż on bo poszedł do Mateusza Mickiewica i on pokazał jak się nie powinno prowadzić spraw przed sądem.
ODPOWIEDZ