Pożyczki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 57
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:51

Pożyczki

Post autor: kitti32 »

Siemanko, jakie macie podejście do pożyczek? Ja uważam, że to mega dojrzała decyzja i trzeba do tego podejść odpowiedzialnie. Terminowe i pełne spaty to całkowita podstawa w braniu pożyczki. Na https://wygodnepozyczki.pl/pierwsza-pozyczka czytałam o różnych wariantach pożyczek.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:38

Re: Pożyczki

Post autor: kewlar »

Zobacz sobie tutaj https://www.aureus.info.pl/. Z tego co widziałam ofert mają korzystne i jest w czym wybrać. Jeśli chodzi o formalności, to wszystko załatwisz przez internet.
Awatar użytkownika
lumormert
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2020, 17:34

Re: Pożyczki

Post autor: lumormert »

Wydaje mi się, że pożyczek pozabankowych lepiej jest unikać


________________________
wędki
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Pożyczki

Post autor: kasiakowa06 »

kitti32 pisze: ↑02 mar 2020, 1:28 Siemanko, jakie macie podejście do pożyczek? Ja uważam, że to mega dojrzała decyzja i trzeba do tego podejść odpowiedzialnie. Terminowe i pełne spaty to całkowita podstawa w braniu pożyczki. Na wygodnepozyczki.pl/pierwsza-pozyczka czytałam o różnych wariantach pożyczek.
Uważam, że trzeba brać tylko sprawdzone i dedykowane pożyczki. Na pewno takimi są te od PFP https://www.pfp.com.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ