Posadzki przemysłowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
graszka5
Posty: 73
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:04

Posadzki przemysłowe

Post autor: graszka5 »

Witam! Kogo możecie polecić do zrobienia posadzki przemysłowej. Szukam solidnej i sprawdzonej firmy, nie musi być najtańsza. Zależy mi na jakości. Znacie może tego wykonawcę https://bmfloor.pl/oferta-dla-firm/ z tego co czytam mają dobre opinie. Ktoś z Was korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2020, 0:25

Re: Posadzki przemysłowe

Post autor: viktoria34 »

Ja polecam firmę https://ladna-podloga.com.pl/ i posadzki żywiczne. Niesamowita wygoda. Nie trzeba nic przy tym robić i samo się grzeje:) I czysto jest i ekologicznie. ja nie widzę wad takiego rozwiązania.
jazgot

Re: Posadzki przemysłowe

Post autor: jazgot »

Kiedy już chcemy otwierać działalność związaną z produkcją to na pewno warto jest się nad takimi rozwiązaniami zastanowić. Ja również całkiem niedawno kupowałem nowe maszyny przemysłowe z firmy https://www.zemat.com/pl ponieważ wiem, ze należy cały czas rozwijać i uzupełniać swój park maszynowy.
jjustoooo

Re: Posadzki przemysłowe

Post autor: jjustoooo »

Jakie elektryczne pompy do smaru macie na oku ? Może się zainspiruję, bo jak wiadomo, wszystko ma sensowne wytłumaczenie, ale jednak najważniejsza kwestia to nasze własne wybory. I ja sobie to jakoś muszę sprawdzić, ale jak już, to z Wami. Sama się trochę mylę, odnośnie na przykład tego, co mi jest koniecznie potrzebne. Co wy na to ?
ODPOWIEDZ