Portal randkowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
elf122
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:21

Portal randkowy

Post autor: elf122 »

Cześc, ostatnio myślałam nad skorzystaniem z jakiegoś portalu randkowego. Nie znam się na tym, a na https://randkuj.my/fotoflirt opisanych jest wiele portali tego typu. Nie wiem, który wybrac ;). Macie jakieś doświadczenia z tym?
Awatar użytkownika
kryształ
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2019, 6:13

Re: Portal randkowy

Post autor: kryształ »

A słyszałaś może o portalu Tinder? Podobno teraz to jeden z najlepszych portali randkowych. Jedna z gazet kiedyś zrobiła taki mały ranking o portalach i właśnie Tinder ma najlepsze opinie wśród randkowiczów. Nie wierzysz? to przeczytaj sobie ten artykuł http://www.jaw.pl/2019/02/opinie-o-tind ... 2019-roku/ i sama się przekonasz. Czasami warto zaufać opinii innych by nie wejść na przysłowiową "minę"
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 424
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Portal randkowy

Post autor: Kamara »

Portale randkowe to nie dla mnie, sporo przebywających tam osób jest jak dla mnie podejrzana.
polaryś

Re: Portal randkowy

Post autor: polaryś »

@Kamara masz pewnie kiepskie doświadczenia, wiem coś o tym bo i ja żałuję tego, że pojawiłam się w niektórych miejscach w sieci. tak czy siak nie ma się co nastawiać negatywnie bo są w sieci miejsca, gdzie można czuć się swobodnie i nie obawiać się tego, ze ktoś udaje kogoś, kim w rzeczywistości nie jest. ja od jakiegoś czasu mam konto na portalu Feelio https://feelio.pl/. Spróbuj, rejestracja jest darmowa więc niczego nie tracisz :)
ODPOWIEDZ