Piłka nożna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
PhilipStLe
Posty: 74
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Piłka nożna

Post autor: PhilipStLe »

W jaki sposób wynagradzać tego typu sportowców? Mówię tutaj oczywiście o nagrodach za osiągnięcia. Kolega z pracy proponował mi firmę https://tryumf.com/pl/pilka-nozna/category-178746124 . I rzeczywiście, mogłoby to być bardzo dobrym rozwiązaniem. Chciałbym jednak usłyszeć tutaj Wasze opinie na ten temat. Dajcie znać co uważacie.
Strach ściąga śmierć. Przywabia śmierć przypadkową, niezdecydowaną, taką, która sama nie wie, kogo zabrać. Pamiętaj o tym. Nigdy się nie bój.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Piłka nożna

Post autor: Grażka »

A czy ktoś z Was jest może trenerem piłki nożnej? Gdzie robiliście sobie odpowiedni kurs? Ja widziałam ofertę takiego kursu na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-i ... ki-noznej/ i wydaje mi się, że jest ona całkiem atrakcyjna. A Wy jak sądzicie? Czy program jest Waszym zdaniem ciekawy?
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 54
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:11

Re: Piłka nożna

Post autor: malutka »

Piłka nożna to raczej konik mojego męża, ale i ja zaczęłam na nią łaskawszym okiem patrzeć, kiedy zapoznałam się z portalem https://turystykastadionowa.com/ . Autor opisuje tutaj miejsca kolejnych meczów podczas wydarzeń sportowych. I wiele z nich jest cudem architektury, naprawdę. Warto się w ten sposób zainteresować, to was zaskoczy.
Kawuś

Re: Piłka nożna

Post autor: Kawuś »

A na jakich boiskach do piłki nożnej zazwyczaj gracie? Czy są one odpowiednio zadbane? Ja ostatnio dowiedziałam się, że na rynku działają specjalne firmy, które świadczą takie usługi jak serwisowanie boisk. Jedną z takich firm jest na przykład Orlik Serwis z Czarnkowa. Słyszeliście o czymś takim?
ODPOWIEDZ