parking

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:02

parking

Post autor: deborah »

Cześć, jaki parking Wawel polecacie? Planuję zostawić samochód na kilka dni w centrum i szukam sprawdzonego miejsca.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: parking

Post autor: Bodzio12 »

Chciałbym wam polecić parking parking Balice lotnisko kiedy wylatywałam na wakacje to właśnie tam zostawiłam na tydzień mój samochód. Wyszło mnie niedużo a parking jest niedaleko lotniska i cały czas jest on monitorowany.
Awatar użytkownika
Kati38
Posty: 69
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Re: parking

Post autor: Kati38 »

Obecnie kiedy coraz więcej osób posiada samochody elektryczne, parkingi powinny być także wyposażone w stacje ładowania (można je znaleźć tutaj). Dzięki temu można zostawiając samochód podładować go i nie martwić się, że zabraknie energii w drodze powrotnej czy w dalszej trasie. A samochody elektryczne są bardzo przyszłościowe i na pewno będą jeszcze bardziej zyskiwały na popularności, więc nie można o nich zapominać.
Baśka56

Re: parking

Post autor: Baśka56 »

A co sądzicie na temat inteligentnych przejść dla pieszych? Według mnie powinny one być znacznie popularniejsze, w końcuzapewniają bezpieczeństwo nas wszystkich! Dużo informacji na ich temat znaleźć można np tutaj: https://www.bezpieczne-przejscia.pl/
baśkaa

Re: parking

Post autor: baśkaa »

Jeśli planujecie zmienić trochę wasz parking pod firmą czy po prostu dokupić dobry i funkcjonalny sprzęt to warto nawiązać kontakt z https://taab.pl/systemy-parkingowe-taab/ . Firma oferuje doskonałe urządzenia parkingowe w naprawdę atrakcyjnych cenach, także polecam
marcella

Re: parking

Post autor: marcella »

OK. Chociaż tych parkingów, to ja nie kojarzę. Ale mogę was nakierować również na Parking Pyrzowice - Lotnisko Katowice https://parkingpyrzowiceartlot.pl/ - bo tam też spokojnie możecie pozostawić swój samochód na dowolny czas. Oni zapewniają stały monitoring, wszystko jest doskonale ogrodzone oraz oświetlone.
ODPOWIEDZ