Oświetlenie uliczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Oświetlenie uliczne

Post autor: Grażka »

Witajcie,
czy wiecie, że czasami trzeba wykonać audyt oświetlenia ulicznego? Widziałam na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ulicznego/, że takie audyty wykonuje na przykład firma Efektywniej z Wrocławia. Czy ktoś z Was miał już z nią do czynienia?
Rzadki

Re: Oświetlenie uliczne

Post autor: Rzadki »

Nigdy jeszcze póki co nie miałem okazji aby posiadać takiego rodzaju oświetlenie ale za to jestem zdania, iż bardzo ważną sprawą przynajmniej dla mnie są lampy targowe. Bardzo fajnie, że jak coś to firma http://taniediody.pl/ właśnie takiego rodzaju oświetlenie ma w swojej ofercie.
Gawron

Re: Oświetlenie uliczne

Post autor: Gawron »

Ja za to chcę dodać, że jak mówimy o samym oświetleniu to także bardzo ważną opcją jest również to aby właśnie mieć wiedzę które to lampy targowe będą dla nas tymi najlepszymi. Jak najbardziej zachęcam każdego do sprawdzenia oferty z http://dekoracyjneledy.pl/ i myślę, że takie sprawy rzeczywiście są bardzo ważne.
ODPOWIEDZ