Opinie o bankach

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
graszka5
Posty: 73
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:04

Opinie o bankach

Post autor: graszka5 »

Planuję założenie rachunku bankowego. Do tej pory korzystałam ze wspólnego rachunku mężem , ale niedługo planuję otworzyć działalność gospodarczą - więc będzie to rachunek firmowy. Nie mam doświadczenia w tej kwestii. Czytałam na temat kont tutaj opinie o bankach Możecie polecić cos w tym zakresie? Jakie jest najlepsze jeśli chodzi o firme?
Awatar użytkownika
agnes
Posty: 38
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:16

Re: Opinie o bankach

Post autor: agnes »

Hmm w Nest Bank mam rachunek, bezpłatny, z darmową kartą. Nie wiem jak wygląda tu oferta kont biznesowych, ale myślę że warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Opinie o bankach

Post autor: Bodzio12 »

Co bank to inne oferty ciężko się zdecydować. Zastanawialiście się jak ja nad lokatą czy tam kontem oszczędnościowym? Widziłam mnóstwo ofert. A pomoc znalazłam na stronie https://kobieta.interia.pl/porady/news- ... Id,1582151 tutaj można poczytać porady o tym co wybrać. Polecam poczytać przy to się wam na pewno.
Awatar użytkownika
huparo
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:23

Re: Opinie o bankach

Post autor: huparo »

Zgadzam się, że trudno się zdecydować szczególnie jeżeli chodzi o kredyt to jest tych ofert po prostu multum. Dlatego też chciałbym od Was trochę porad jakie są najlepsze banki Warszawa albo gdzieś tutaj z okolic, które mają najbardziej korzystne oferty kredytowe? Jeśli mamy tu kogoś od finansów to proszę, żeby zabrał głos! :ugeek:
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 76
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:13

Re: Opinie o bankach

Post autor: asanka »

Z tymi bankami to wiadomo, trzeba dokładnie wszystko sprawdzić jak ktoś się decyduje na kredyt. Chociaż po czasie wyszło, że w przypadku kredytów w CHF banki stosowały przepisy niedozwolone. Frankowicze mogą się zgłaszać do takich firm jak https://cleverstep.pl/ , gdzie uzyskają wszelką pomoc. Pierwszy krok to analiza umowy kredytowej, to podstawa. Dodam, że nic nie kosztuje.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Opinie o bankach

Post autor: Ogrodnik78 »

Jeśli chcecie poznać opinie o lokatach bankowych i wybrać najlepszą dostępną opcję, to na pewno powinniście skorzystać z rankingu lokat bankowych https://pozyczkaposzukiwana.pl/oferty/lokaty-bankowe/.
Awatar użytkownika
piotrekm0
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:01

Re: Opinie o bankach

Post autor: piotrekm0 »

Niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o bankach, szukałem konta gdzię w łatwy i bez dodatkowych kosztów zrobić przelew z Anglii do Polski . Naszczęście znalazłęm firmę https://klik-24.com/ która mi to umożliwija.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Opinie o bankach

Post autor: Bodzio12 »

Mnie bardziej przekonuje oferta https://www.przelewy24.pl/blog/e-commer ... ternetowym poczytajcie o tym. Na stronie znajduje się pomocny artykuł gdzie sa rady i wiele informacji dotyczących polityki zwrotu i reklamacji oraz tych płatności internetowych. zapoznajcie się z tym konieczne.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Opinie o bankach

Post autor: kasiakowa06 »

asanka pisze: ↑19 maja 2020, 12:41 Z tymi bankami to wiadomo, trzeba dokładnie wszystko sprawdzić jak ktoś się decyduje na kredyt. Chociaż po czasie wyszło, że w przypadku kredytów w CHF banki stosowały przepisy niedozwolone. Frankowicze mogą się zgłaszać do takich firm jak cleverstep.pl/ , gdzie uzyskają wszelką pomoc. Pierwszy krok to analiza umowy kredytowej, to podstawa. Dodam, że nic nie kosztuje.
Niestety banki także marzą o zarobkach.. Szkoda, że tak bardzo kosztem naszych kieszeni :( Mi aktualnie w walce z takim bankiem pomaga kancelaria , polecam https://odfrankuj.org/pytanie-prawne-do ... czp-87-19/

Obrazek
sleeep

Re: Opinie o bankach

Post autor: sleeep »

Ja to Wam powiem, że dla mnie kredyty frankowe to problem nie lada i bez odpowiedniej pomocy to się może po prostu nie do końca przygotować, nie do końca po prostu mogę sama to jakoś pokonać. Dlatego może kancelaria Frankowa mi pomoże? Macie jakieś informacje pod tym względem? Chętnie dowiedziałabym się więcej na ten temat, tak po prostu.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Opinie o bankach

Post autor: Kamara »

W internecie opinie znajdzie się chyba na praktycznie każdy temat, trzeba tylko poszukać i tyle. No ale banki raczej nie są jakoś bardzo szerokim rynkiem, chyba że wybiera się te komercyjne.
ODPOWIEDZ