Ogródek

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Atena
Posty: 59
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:44

Ogródek

Post autor: Atena »

Witajcie. Planujemy zabrać się za nasz przydomowy ogród i szukamy sprawdzonej firmy. Zależy nam na kompleksowej usłudze, ponieważ nie mamy jeszcze projektu. Mamy na oku firmę Kępka Ogrody http://kepkaogrody.pl/inspektor-nadzoru. Ich realizacje wyglądają naprawdę pięknie. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tą konkretną firmą, to chętnie się o nich dowiemy. Zostawcie także informację kto wam zakładał ogród.
wieść

Re: Ogródek

Post autor: wieść »

Dobrym pomysłem do ogródka są niewątpliwie meble ogrodowe, kupowane najlepiej w zestawie. Jeśli szukaliście tego typu rozwiązania to zdecydowanie polecam udać się pod ten link https://www.merkurymarket.pl/zestawy-mebli-ogrodowych/ gdzie znajdziecie świetną i bardzo ciekawą ofertę. Mają sporo różnorakich zestawów na każdy sezon! Zachęcam do zajrzenia, bo naprawdę warto.
ODPOWIEDZ