odpady komunalne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:02

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która odbiera odpady komunalne Łódź. Jaką polecacie?
Śnieżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Śnieżka »

Ostatnio jestem totalnie zakręcona na punkcie segregowania odpadów. Staram się zrozumieć sposób ich przetwarzania i przechowywania. Bardzo interesująco wygląda recykling puszek aluminiowych. Sami zobaczcie https://esbud.pl/recykling-puszek-alumi ... -napojach/ . Po prostu powstaje puszka z puszki.
miśkowaa

Re: odpady komunalne

Post autor: miśkowaa »

Odpady powinna wywozić tylko profesjonalna firma taka jak np. ta Wektor skup oleju Nie powinno się tego robić na własną rękę - za to są wysokie kary. My w naszej firmie zadbaliśmy o współpracę z dobrą firmą od odpadów.
świerczok

Re: odpady komunalne

Post autor: świerczok »

Odpady komunalne powinny być segregowane, aby ułatwić pracę tym, którzy zajmują się dalej. A to nie jest problem, żeby wrzucić do odpowiedniego worka, zawsze staram się segregować. Musimy dbać o swoje środowisko. W bardzo ciekawy sposób pokazuje nam to wyzwanie Dentons, które pokazuje jak tworzyć sztukę z recyklingu co jest moim zdaniem świetne. Widziałem kilka dzieł stworzonych w ten sposób i były świetne, genialna inicjatywa.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: odpady komunalne

Post autor: Ogrodnik78 »

Posiadasz w firmie zużyte tonery i poszukujesz ich odbiorcy?
Zajmiemy się tym. Zadzwoń i umów się z nami na termin. https://esbud.pl/oferta/recykling-utylizacja-tonerow/ Zaproponujemy szybki czas realizacji. Powierzając nam utylizację zużytych tonerów masz pewność że cały proces przebiegnie w pełni bezpiecznie z zachowaniem wszelkich norm ochrony środowiska.
Norbiś

Re: odpady komunalne

Post autor: Norbiś »

Warto segregować odpady, bo dzięki temu potem możliwa jest produkcja regranulatu ldpe , którą zajmują się firmy takie jak https://contalen-recycling.com/ Potem taki regranulat jest sprzedawany i inne firmy mogą produkować dalej z nich różne tworzywa. Dzięki temu wszyscy razem dbamy o planetę i zmniejszamy efekt cieplarniany :)
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 484
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: odpady komunalne

Post autor: meryntrant »

Moim zdaniem dobrą propozycją na pozbycie się elektrośmieci jest sprawdzenie oferty firmy odbiorydomowe.pl. Mają oni duże doświadczenie w tej dziedzinie i oferują wiele ciekawych możliwości. Swoje usługi świadczą głównie w okolicach Warszawy, dlatego warto rozważyć kontakt z nimi.
ODPOWIEDZ