Ochrona firmy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Milenna88
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:38

Ochrona firmy

Post autor: Milenna88 »

Jeśli będziecie szukali profesjonalistów w zakresie wyboru agencji ochrony dla swojej firmy to zajrzyjcie na https://saippsecurity.pl/ z którą współpracuje nam się świetnie, a działają w Warszawie. Stawiają na konkurencyjność oferty i do tego pełne zabezpieczenie monitoringiem czy systemami. Pozdrawiam i przekonajcie się sami!
Awatar użytkownika
Mycha
Posty: 51
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:19

Re: Ochrona firmy

Post autor: Mycha »

W kwestii ochrony firmy warto pomyśleć także o zarejestrowaniu znaku towarowego, wtedy możemy miec pewność, że nie grozi nam nieuczuciwa konkurencja i grono oszustów nie siądzie na nasz interes. Myślę, że całkiem sensownym pomysłem jest też rejestracja brandu na amazon. Słyszał ktoś z Was o tym programie? :)
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Ochrona firmy

Post autor: jubiler »

W sumie mnie to nie dotyczy, gdyż w głównej mierze ja skupiam się na sprzedaży internetowej. Muszę jeszcze dodać, że jakiś czas temu miałem okazję przeczytać na stronie https://taxology.co/pl/jak-sprzedawac-na-amazon/ jak wygląda kwestia rozpoczęcia sprzedaży na Amazonie. Muszę przyznać, że coraz bardziej się na nią nastawiam.
ODPOWIEDZ