Notariusz

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Notariusz

Post autor: mik91 »

Notariusz to zawód ogromnej odpowiedzialności. Warto zatem stawiać zawsze na osoby, które dotrzymują ustalonych terminów , potrafią podejść do tematu z wymaganą otwartością, ale jednocześnie znają prawo. W takim wypadku pomoc od https://notariusz-stawowa.pl/kontakt/ jest niezwykle konkretna i rzeczowa. Poleca się skorzystać z tego co istotne i potrzebne zarazem, czyli profesjonalnej porady notarialnej na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Notariusz

Post autor: magra »

Sprawdź sobie też tego notariusza http://notariuszgdynia.pl/ . Jeśli kupujesz nieruchomość niedaleko Gdyni, to trzeba tam szukać kancelarii. Nie ma co jechać przez pół Polski. Trzeba jednak zawsze zweryfikować terminy i oczywiście dowiedzieć się jakie koszty poniesiemy, bo to tak naprawdę jest niezwykle ważne.
jadziaŻ

Re: Notariusz

Post autor: jadziaŻ »

Jeżeli ktoś z was jest z Katowic to na Wojciecha Korfantego 2 jest bardzo dobra kancelaria https://www.katowicenotariusz-zapart.pl/ u Pana Tomasza Zaparta. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi tej kancelarii i gorąco polecam.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Notariusz

Post autor: olga83 »

Żeby zostać notariuszem trzeba zdać egzamin państwowy. I to bardzo wymagający. To zawód zaufania publicznego i osoba zajmująca się notariatem musi mieć ogromną wiedzę. Ale praktyka też nie jest bez znaczenia. Dlatego moim zdaniem warto korzystać z kancelarii jak ta http://www.notariusz-brzesko.pl/ , gdzie można liczyć na fachową pomoc od notariusza z wiedzą i doświadczeniem.
Łukasz

Re: Notariusz

Post autor: Łukasz »

Z takich podstaw, to polecałbym na początku poczytać trochę o tym dlaczego weksel in blanco jest ważny na https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza, dodatkowo dowiecie się też dlaczego warto skorzystać z usług notariusza.
aniśka

Re: Notariusz

Post autor: aniśka »

Poczytajcie sobie tutaj https://koscierski.info/artykul/kiedy-w ... co/1087093 na temat weksla in blanco. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat tego typu weksli. Wiele osób nie wie co to w ogóle jest i oczywiście jak się w takiej sytuacji zachować. Trzeba skorzystać w takiej sytuacji z pomocy notariusza.
flisa

Re: Notariusz

Post autor: flisa »

A tutaj https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... olega.html mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na naprawdę ciekawy artykuł dotyczący rozdzielności majątkowej. Dowiecie się tam bowiem ile kosztuje tego typu rozwiązanie i na czym polega. Myślę, że taka wiedza może się niezwykle pomocna. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że warto.
ODPOWIEDZ