Nadajecie paczki online?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Nadajecie paczki online?

Post autor: maniola »

Jak nadajecie przesyłki? Wolicie wersję klasyczną czy może nadajecie online?
Awatar użytkownika
blobo
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 13:55

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: blobo »

A ja bym się zastanawiał nad pomocą odpowiedniego specjalisty. Taki chyba pomoże Ci najlepiej, czyż nie?
Wiem, że aby nie cierpieć, uciekasz w świat wyobraźni. Ale twoja wyobraźnia cię niszczy.
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: samantija »

A jaki tu specjalista potrzebny? :) Proszę łap https://www.szybkikurier.eu/cennik-kuriera-dpd - tu sprawdzisz ile kosztuje kurier DPD. To strona brokera kurierskiego, możesz za jej pośrednictwem nadać paczkę i opłacić online, bez wychodzenia z domu. Bardzo wygodne :)
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: Grażka »

Ja prowadzę własny sklep internetowy, więc bardzo często zdarza mi się nadawać takie paczki. Bardzo ważne jest oczywiście ich odpowiednie zapakowanie. Ostatnio zamówiłam sobie na stronie tasmaznadrukiem.pl profesjonalne taśmy pakowe z nadrukiem przedstawiającym logo oraz nazwę mojej firmy.Jestem przekonana, że moim klientom coś takiego się spodoba, bo od razu będą wiedzieli, od kogo dostali paczkę :)
Awatar użytkownika
fiona2606
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:47

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: fiona2606 »

Ja nigdy nie nadawałam paczki przez Internet
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
Ladygaga
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:37

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: Ladygaga »

Zdarza się, ale generalnie ja kupuję a nie sprzedaję :D W sieci jest w zasadzie wszystko no i w korzystniejszych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Tutaj https://www.1omiyage.com/embedded-syste ... place.html czytam sobie właśnie o polityce wysyłkowej AliExpres. U nich nie dość, że przesyłki za grosze albo darmowe totalnie to jeszcze na rabaty można liczyć i za "monety" coś kupować.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: gabi22 »

U mnie akurat to odbywa się różnorodnie. Albo zamawiam kuriera telefonicznie, albo drogą online. Właśnie znalazłam firmę https://www.europaczka.pl/cennik-holandia/ i planuje wysłać za pomocą ich coś koleżance, która mieszka od niedawna w Holandii. Czy ktoś z was może już korzystał z ich usług? Czy tutaj też się zamawia kuriera drogą online lub telefonicznie?
parch13

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: parch13 »

Jeśli szukasz odpowiedniej firmy kurierskiej, to najpierw poczytaj sobie na temat różnych rozwiązań. W sieci można znaleźć wiele artykułów na ten temat, chociażby na tym blogu https://innoship.com/pl/blog-3/ . Znajdziesz tu wiele artykułów branżowych.
ODPOWIEDZ