Na który antywirus się zdecydować?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:18

Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: Bunia »

Hej, mam problem jak w tytule. Możecie mi podpowiedzieć z czego warto korzystać? Ja nie mam w tym temacie żadnej wiedzy więc nawet nie wiem czym należy kierować się przy wyborze. góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: magra »

Trzeba stawiać na praktyczne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie, aby taki program świetnie chronił nasz komputer. Jest to ważne, bo w przeciwnym razie możemy utracić nasze dane. Tutaj https://bitdefender.pl/ na pewno znajdziecie wiele ciekawych propozycji. Koniecznie się tam na spokojnie rozejrzyjcie.
Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: akwamaryna12 »

Wiesz co ja zdecydowałam się na antywirusa, którego znalazłam na tej stronie https://gdata.pl/porownanie-produktow-d ... mu-windows . Mój wybór padł na nich, ponieważ firma jest pionierem jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Są zdobywcami leku nagród zarówno w kraju, jak i poza nim. Ja jestem zadowolona. Zajrzyj sobie, poczytaj i wtedy dokonaj wyboru.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: Ogrodnik78 »

Eset też na pewno może się zdać, w końcu we wszystkich rankingach antywirusowych, figuruje zawsze na topowych pozycjach. Świetną ofertę tego oprogramowania, możesz znaleźć na https://marken.com.pl/produkty/eset/.
Jankoś

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: Jankoś »

Programów antywirusowych jest sporo. Ja korzystam z Malwarebytesa i sobie bardzo chwalę. Zresztą w tym artykule widziałem kilka ciekawych programów antywirusowych - https://pogotowie-komputerowe-lodz.pl/co-to-sa-wirusy-komputerowe-i-jak-sie-przed-nimi-bronic/
wojuś9933

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: wojuś9933 »

Dużo gram w gry, często właśnie online, więc bez odpowiedniego zabezpieczenia na pewno się nie obejdzie. Właśnie rozglądam się za odpowiednimi programami, ale jakoś nic nie wpadło mi w oko. Na razie też interesuję się moją ulubioną grą LOL, aby cały czas piąć się w górę. Przeczytajcie sobie o grze na stronie https://www.familie.pl/Blogi-0-0/b0p208 ... gends.html , bo jestem przekonany, że same informacje o niej mocno Cię wciągną. Zerknij, sprawdź i skorzystaj. Na pewno będziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: jubiler »

Akurat w moim przypadku jest tak, że w głównej mierze ja staram się w odpowiedni sposób dbać o mój komputer i często go czyszczę oraz oddaję na przeglądy. Nawet niedawno korzystałem z oferty https://www.macforce.pl/serwis/naprawa- ... na-baterii i oczywiście bez problemów wymieniłem baterię w moim laptopie.
Noś wąsy

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: Noś wąsy »

Lepiej kupić porządny antywirus, niż zaryzykować utratę danych czy uszkodzenie dysku. My niestety musiliśmy skorzystać z usługi odzyskiwanie danych - firma Dysk Doktor https://dysk-doktor.pl ma niby jedne z niższych cen na rynku, ale i tak lepiej unikać tego rodzaju kosztów. Lepiej zapobiegać niż leczyć :P
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: stella »

Niezależnie na jaki antywirus się zdecydujesz to ta https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 455846529a aplikacja została stworzona w taki sposób, aby użytkownik nie mógł wykonywać połączeń ani wysyłać wiadomości w sytuacji, gdy telefon okazuje się zhackowany. Ja zainstalowałam UseCrypt bo cenię sobie bezpieczeństwo i prywatność
kamyyk

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: kamyyk »

Poza antywirusem warto też zadbać o prywatność w social mediach. Ochrona prywatności w świecie internetu jest niezmiennie istotna. Internet to przestrzeń, w której nasze osobiste dane mogą być narażone na różne zagrożenia. Jeśli zastanawiasz się, jak chronić swoją prywatność na Facebooku, warto zrozumieć dostępne opcje i narzędzia, które pomogą Ci w zabezpieczeniu Twoich informacji - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/p ... epne-opcje .
ODPOWIEDZ