maszyny cieżkie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:36

maszyny cieżkie

Post autor: paulinabb »

Szukam firmy oferującej koparko-ładowarki Kraków ktoś coś?
Awatar użytkownika
kryształ
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2019, 6:13

Re: maszyny cieżkie

Post autor: kryształ »

Skoro mowa o ciężkich maszynach to ja szukam takich nadających się do obróbki blach. Bo chcemy poszerzyć swoją działalność o taką obróbkę i w tym celu musimy zakupić takie maszyny. Przeglądając różne oferty znaleźliśmy tę firmę https://polsver.pl/ posiadającą tego typu maszyny oraz inne technologie związane z obróbką blach oraz rur. Mam tylko nadzieję, że dzięki takiemu rozwiązaniu zdobędziemy nowych klientów
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: maszyny cieżkie

Post autor: carbonara »

A może chodzi Ci o takie piły taśmowe do metalu http://www.koro.net.pl/? My takie maszyny niedawno zakupiliśmy do firmy bo cały czas się rozwijały i powiem że warto inwestować w taki sprzęt
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: maszyny cieżkie

Post autor: Bodzio12 »

Maszyny ciężkie i specjalistyczne to bardzo ciekawy temat. Mnie to na przykład bardzo interesuje. Widziałam niezły sprzęt na stronie https://ciepiela.eu/sondy-wilgotnosci zobaczcie jeśli tez chcecie zobaczyć niezły sprzęt budowlany i maszyny i części.
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: maszyny cieżkie

Post autor: Slavka »

Szukałeś może w Gizo? Na ich stronie https://gizo.pl/ znajdziesz różnego rodzaju maszyny budowlane, także i spycharki, koparki. Mają sporo swoich punktów na mapie Polski, na pewno coś znajdziesz i blisko swojej firmy. My najczęściej korzystamy z opcji na wynajem maszyn budowlanych, w mojej branży sprawdza się to znacznie lepiej niż kupowanie, serwisowanie ich na własną rękę. Tu można zarówno właśnie je kupić i wynająć w bardzo korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:38

Re: maszyny cieżkie

Post autor: kewlar »

Dopytaj u nich http://staltechnika.pl/ widziałem, że robią na zamówienie. Myślę, że uda się dogadać. My mamy od nich parę maszyn i wykonane są bardzo profesjonalnie.
Bąbelek

Re: maszyny cieżkie

Post autor: Bąbelek »

Czasem takie maszyny lepiej wziąć w leasing - szczególnie jeśli stawiamy pierwsze kroki w tego typu biznesach, gdzie potrzebne są dobre maszyny. Polecam zajrzeć na ofertę firmy Leason bo oni udzielają takiego leasingu https://www.leason.pl/oferta/leasing-maszyn/ - o formalności nie trzeba się martwić, bo wymaga niewielkiej ilości dokumentów w porównaniu do kredytu. Ponadto można spokojnie ustalać raty .
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: maszyny cieżkie

Post autor: mik91 »

Warto nieustannie się w tym temacie rozwijać i stawiać na dobre i dopasowane rozwiązania, które sprostają Twoim oczekiwaniom i potrzebom w tym obszarze. Na pewno producent krążników, czyli firma jest dobrym miejscem http://www.porkon.pl/krazniki-gladkie.html idealnym do rozpoczęcia tego typu poszukiwań, które na pewno będą bardzo owocne i korzystne.
Awatar użytkownika
Dogii
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:45

Re: maszyny cieżkie

Post autor: Dogii »

W różnych firmach różne maszyny się przydają. Często trzeba zainwestować w różne maszyny właśnie. Sprawdźcie sobie tak może i sklep internetowy https://www.import-maszyn.eu i proponowane tu urządzenia biurowe takie jak niszczarki, liczarki, a i także wiele innych rozwiązań dla biznesu.
józka

Re: maszyny cieżkie

Post autor: józka »

Ostatnio trafiłam na bardzo dobrą firmę, która zajmuje się remontem maszyn i urządzeń, jest to Martech https://www.martech-hs.pl/ . Bardzo dobrze wykonują swoje usługi, współpraca z nimi jest bardzo miła, cenowo również jest dobrze. Posiada same superlatywy ;)
Suchy

Re: maszyny cieżkie

Post autor: Suchy »

Dla właścicieli małych gospodarstw i pracowników terenów zielonych, mini ładowarki Cast, dostępne na https://ladowarki-cast.pl/ oferują doskonałe możliwości adaptacji do różnorodnych zadań. Od przewożenia materiałów po załadunek i wyładunek, te maszyny są niezastąpione dzięki swojej wielofunkcyjności i możliwości szybkiej zmiany osprzętu.
Bartii

Re: maszyny cieżkie

Post autor: Bartii »

W przemyśle, wybór odpowiednich przekładni ma kluczowe znaczenie dla efektywności maszyn. Więcej informacji na temat przekładni prostych można znaleźć na stronie: https://www.nord.com/pl/produkty/motore ... proste.jsp. Przekładnia prosta charakteryzuje się prostą konstrukcją i wysoką niezawodnością, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań przemysłowych.
ODPOWIEDZ