Lokalizator dla kota

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Janina

Lokalizator dla kota

Post autor: Janina »

Szukam lokalizatora dla kota. Ciągle ucieka z domu i się o niego boję. Możecie polecić jakiś lokalizator? Czy korzystaliście może z https://calmean.com/produkty-calmean/pet-tracker/ ?
Awatar użytkownika
Dollie
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2020, 15:37

Re: Lokalizator dla kota

Post autor: Dollie »

Działa to bazowo jak lokalizator GPS. Przypinasz siersciowi i jak nawieje, możesz go spokojnie zlokalizować. O ile go nie zgubi...
_________________________________________
implanty Łódź
agniecha26

Re: Lokalizator dla kota

Post autor: agniecha26 »

Mój kot ma 3 lata , jest wychodzący i na szczęście bezbłędnie wraca do domu. Mało kiedy zresztą wyrusza poza ogródek. Mimo wszystko kupiłam mu obróżkę z dzwonkiem i zawieszką imienną gdyby przypadkiem gdzieś się zabłąkał. Z racji tego, że ma stały dostęp do świeżego powietrza, korzystając z oferty https://johndog.pl/ nabyłam jeszcze sporo innych, niezbędnych rzeczy takich jak skuteczny preparat odstraszający kleszcze i pchły , maść ochronną do łapek (maga przydatna zimą) oraz zabawki odpowiednie do szaleństw w ogrodzie i w domu.
ODPOWIEDZ