kurier

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

kurier

Post autor: samantija »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Tak się zastanawiam czy nie będzie konieczne nadanie przesyłki paletą... jesteście może w temacie bardziej ode mnie zorientowani?
Kamiś

Re: kurier

Post autor: Kamiś »

Jeśli planujesz namierzyć Twoją paczkę, koniecznie warto przetestować stronę https://www.kuriernet.pl/. Na stronie znajduje się multum użytecznych funkcji, np. zlokalizowanie przesyłek, zbadanie ceny nadania towaru czy też przyrównanie cen poszczególnych firm kurierskich. Z oferty tej witryny miałem przyjemność skorzystać wiele razy. Szczerze powiem, że w życiu się nie zawiodłem. Wszystkie możliwości oferowane przez Kuriernet są doskonałe.
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: kurier

Post autor: quster »

Mogę poradzić sprawdzenie tego brokera kurierskiego https://www.pogotowiepaletowe.pl/ , bo generalnie taniej wychodzi jak się korzysta z pośredników. Tutaj nawet jest 5% rabatu dla zarejestrowanych użytkownikow a to spora zniżka biorąc pod uwagę że regularne ceny też są korzystne
kamilla br

Re: kurier

Post autor: kamilla br »

Ja nie nadaję za dużo paczek, więc nie mam aż takiego rozeznania, natomiast z tego, co wiem, to w dzisiejszych czasach można nawet nadać paczkę bez etykiety. Takie informacje można znaleźć w tym artykule https://www.clarkluxcity.com/pl/zycie/n ... zliwe.html
transmisja

Re: kurier

Post autor: transmisja »

Dzięki aplikacji https://innoship.com/pl/ nasze przesyłki ze sklepu www, będą pod pełną kontrolą. Rozwiązanie to stały dostęp do statusu przesyłek oraz zwrotów. W przypadku większości firm kurierskich, będziemy mogli bardzo sprawnie i szybko śledzić wszystkie nasze zamówienia. Dużą wartością rozwiązania jest duża elastyka. Wszystko bardzo wygodnie z jednego centralnego miejsca.
Wirusek

Re: kurier

Post autor: Wirusek »

Witam wszystkich na forum. Chciałem podzielić się z Wami ciekawym odkryciem, mianowicie artykułem na temat dostaw bez kontaktu z kurierem https://www.radiotczew.pl/publikacje/24 ... ozwiazanie i nowe metody dostaw, jakimi jest to rozwiązanie, mogą zrewolucjonizować branżę.
Feniks

Re: kurier

Post autor: Feniks »

Elastyczność w dostawie to kolejna zaleta korzystania z usług kurierskich. Klienci mają możliwość wyboru godzin dostawy, co jest szczególnie przydatne w przypadku konieczności dostosowania się do specyficznych wymagań odbiorców. Możliwość zmiany adresu dostawy w trakcie transportu to kolejny atut, który podnosi atrakcyjność kurierów. Aby dowiedzieć się więcej o elastyczności oferowanej przez firmy kurierskie, warto zajrzeć na stronę https://ursus.dlawas.info/wiadomosci/5- ... id,13398,a i ta opcja jest szczególnie ceniona w sytuacjach, gdy plany odbiorców ulegają niespodziewanej zmianie.
ODPOWIEDZ