Kurier do opon

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Kurier do opon

Post autor: maniola »

Jakiego kuriera wybrać do wysyłki opon?
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: Kurier do opon

Post autor: samantija »

witaj serdecznie. zostawię ci namiar na tę stronę https://www.oponykurierem.pl/bieznik-op ... j-rodzaje/ . tutaj są wszelkie informacje dotyczące transportu opon kurierem. dowiesz się np. ile taka usługa kosztuje, w ogóle który kurier ma taką opcje w swojej ofercie a także jak odpowiednio zapakować opony do przesyłki
Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Kurier do opon

Post autor: akwamaryna12 »

Tak w temacie opon to wiedzieliście, że na rynku dostępna jest już usługa mobilnej wulkanizacji?! Miałam niedawno nieprzyjemne zdarzenie na drodze i uszkodziłam oponę. Szukałam w sieci jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego, którym mógłby mi pomóc i natrafiłam na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ . Zadzwoniłam, panowie przyjechali pod wskazany adres i bardzo sprawnie uporali się z ową usterką. Numer telefonu sobie zapisałam, bo nigdy nie wiadomo komu i kiedy może okazać się pomocny.
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: Kurier do opon

Post autor: quster »

Z tego co wiem to tu https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem opony kurierem można nadać, za pośrednictwem podanej strony. Tu znajdziesz właśnei firmy kurierskie, które umożliwiają ich nadanie. Musisz tylko pamiętać, by je odpowiednio spakować, nie mogą się one w transporcie przemieszczać
Awatar użytkownika
Lara72
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:58

Re: Kurier do opon

Post autor: Lara72 »

Skoro interesuje Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na ów temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - http://modanaseata.pl .
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Kurier do opon

Post autor: jubiler »

Jestem przekonany, że jeśli chodzi o samego kuriera to jak najbardziej warto jest korzystać z takich usług i ja to robię często. W sumie opony również do mnie do domu przychodzą jak je zamawiam. Gdy ktoś chce nadać swoją pierwszą paczkę to fajnie to opisano na https://www.sendit.pl/blog/jak-sprawnie ... atkujacych i jestem przekonany, że każdemu się taka wiedza przyda.
Awatar użytkownika
milka91
Posty: 73
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:48

Re: Kurier do opon

Post autor: milka91 »

Udało ci się znaleźć odpowiednią firmę kurierską? Jeśli nie to polecam zajrzeć na https://czechlogistic.pl/ Z tego co wiem ta firma ma bardzo szeroką ofertę i dostarcza paczki m.in do Czech, Bułgarii i na Słowację. Dostarczają paczkę w 24h! Czas ma ogromne znaczenie w biznesie dlatego w Czech Logistic taki czas dostarczenia paczki to standard.
Zdzisław

Re: Kurier do opon

Post autor: Zdzisław »

Jeśli chcecie zamówić bardzo dobrej jakości opony to polecam zobaczyć ofertę https://plusgum.pl/ mają bardzo korzystne ceny. Opony są ekstra, solidnie wykonane, trzymają się jezdni. Dawno nie trafiłem na tak dobry sklep jak ten. Polecam z całego serca ;) pozdrawiam
ODPOWIEDZ