Komornik

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Komornik

Post autor: megi02 »

Jeśli ktoś ma kłopot z komornikiem, to warto skontaktować się z takim miejscem, jak https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i wiem, że bardzo jej pomogli. Podobało jej się przede wszystkim profesjonalne podejście i w miarę możliwości ekspresowe podejście do całej sprawy. Na pewno można się decydować na ich usługi.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Komornik

Post autor: Kamara »

Mieć komornika na karku to już naprawdę poważna sprawa, warto jednak wiedzieć, co może, a czego nie może on zabrać dłużnikowi, np. rolnikowi. Ten link pokazuje, na co należy uważać i co w razie zadłużenia może być skonfiskowane w celu spłaty wierzytelności.
aniaa4333

Re: Komornik

Post autor: aniaa4333 »

Niestety w obecnych czasach wiele osób ma problem z zadłużeniami, ale pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest to, aby się nie poddawać. Z sytuacją można sobie poradzić i porad w tym temacie szukajcie na stronie https://taniopozyczam.pl/blog/zajecie-k ... -na-prosta .
meli9393

Re: Komornik

Post autor: meli9393 »

Zerknijcie na stronę https://www.warszawa-komornik.com/ , na której znajdziecie ofertę komornika. Do komornika można się zgłosić po odzyskanie długu od kogoś lub można szukać pomocy, jeśli ktoś zwleka z alimentami. Taka pomoc na pewno jest właściwym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ