Komin

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
koleś

Komin

Post autor: koleś »

Faktycznie, problem jest na tyle duży, że ja nie wiem, czy mi pomożecie, ale muszę zapytać. Chodzi o nieszczelność w kominie. Czy Wy macie na to jakieś patenty, wiecie, jak sobie z tym poradzić? Chętnie się od was tego dowiem, bo jeśli mam być szczera, to u mnie akurat z tym jest problem. Dlatego chętnie sprawdzę, co wy mi o tym mówicie. Jakieś sposoby na uszczelnianie kominów ?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Komin

Post autor: Grażka »

A skoro już o kominach mowa, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://schornsteine-vortal.de. Znajdziecie tam sporo interesujących artykułów właśnie na ten temat. Dowiecie się na przykład, jakie są kominy w największych polskich miastach, czym charakteryzują się systemy kominowe, a także co to są bloki kominowe. Jestem przekonana, że Was to zainteresuje :)
Liśka

Re: Komin

Post autor: Liśka »

A ja wam moge z czystym sumieniem polecic firmę https://www.checz.pl/ i ich produkty. Wymienialismy instalację ponad rok temu i nic się nie dzieje, a zimą baaaardzo często była używana :D :D Naparwdę solidne wykonanie w stosunkowo świetneij cenie, wiec jesli potrzeba to naprawdę skorzystajcie!
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 134
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:11

Re: Komin

Post autor: wanda »

Warto zapytać o takie kwestie specjalisty. Myślę, że dobrym wyborem będzie Kominiarz Jakub Małmyga - usługi kominiarskie w Warszawie: https://kominiarz.warszawa.pl/ . Polecam się skontaktować z tym fachowcem.
ODPOWIEDZ