Jak wybić się w Internecie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:02

Jak wybić się w Internecie?

Post autor: deborah »

Witajcie, bardzo bym chciała aby mój blog podróżniczy miał większy zasięg odbiorców, pomożecie mi ze znalezieniem Agencja social media Kraków? Będę wdzięczna, pozdrawiam
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Jak wybić się w Internecie?

Post autor: mczay »

Stawiaj przede wszystkim na social media – tam, najprędzej pozyskasz osoby, które mogą wykazać zainteresowanie Twoim blogiem. Tutaj: https://www.fox360.net/pl/firma/dlaczeg ... owych.html można przeczytać wspaniały artykuł, w którym szczegółowo opisano, dlaczego portale społecznościowe są tak ważne.
tośka

Re: Jak wybić się w Internecie?

Post autor: tośka »

Według mnie najlepiej jest nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą https://www.socialmediabost.pl/ , dzięki ich działaniom na pewno szybko wybijecie się w sieci. Dodatkowo koszt takich działań jest niewielki, więc jak najbardziej warto postawić na zakup like czy obserwujących.
lukasz56

Re: Jak wybić się w Internecie?

Post autor: lukasz56 »

Dzis ważne, żeby firma była widoczna w sieci, również lokalnie. Reklama w social mediach jest bardzo bo większość ludzi spędza czas w internecie. Polecam skorzystac z pomocy https://www.socialmediabost.pl/, mi pomodlo - posiadam więcej obserwujących na instagramie przez co firma jest bardziej rozpoznawalna.
ODPOWIEDZ