Jak przechowywać dokumenty?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Marta912
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2019, 3:18

Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Marta912 »

Czesć zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ korzystał ktoś kiedyś z takiej archiwizacjidokumentow pytam tych którzy mają firmy bo tam jest najwięcej papierków
Awatar użytkownika
thug1
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:21

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: thug1 »

Czekaj na opinię eksperta. Na pewno się tutaj taki znajdzie.
Kto umiejętnie milczy, wydaje się zwykle mądrzejszy niż jest.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem najlepiej przechowywać dokumenty w wersji elektronicznej. Systemów, które umożliwiają elektroniczny obieg dokumentów oraz ich elektroniczną archiwizację, dostarcza między innymi firma Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. My współpracujemy z tą firmą już dłuższy czas i bardzo sobie chwalimy tą współpracę :)
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: mik91 »

Wiele firm, chociaż nie przyzna się do tego, ma ogromny problem z organizacją dokumentów. W takim wypadku podstawą jest znalezienie takiego sposoby ich przechowywania, aby wszystko było zawsze dostępne i dopasowane do miejsca oraz potrzeb firmy.
Awatar użytkownika
rego22
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 15:21

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: rego22 »

Bardzo dobre wskazówki dzięki bardzo za propozycje.
program uprawnienia budowlane
Awatar użytkownika
Alina90
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2020, 1:26

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Alina90 »

Wspomniano o przechowywaniu cennych papierów w wersji elektronicznej i również popieram ten wybór. Szczególnie polecam stronę finereader.pl, która proponuje cały szereg programów do przetwarzania i zarządzania dokumentami, ich zabezpieczania i udostępniania. Świetnie pomagają w obiegu i przeszukiwania tekstów.
Awatar użytkownika
atos
Posty: 68
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: atos »

Tutaj https://fordata.pl/ jest fajna opcja, jeśli chodzi o przechowywanie i udostępnianie dokumentów. Można bowiem bez żadnych problemów oraz przede wszystkim bezpiecznie udostępnić dokumenty firmie zewnętrznej. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat. Myślę, że taka opcja się przyda w każdej firmie. Trzeba bowiem stawiać na innowacje.
Awatar użytkownika
lopuret66
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:37

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: lopuret66 »

Chyba najlepiej przechowywać je w jakimś bezpiecznym miejscu


____________________
nietrzymanie moczu leczenie
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: jubiler »

Także do pewnego momentu miałem z tym problem, ale udało mi się go w prosty sposób rozwiązać. Po prostu wdrożyliśmy w firmie elektroniczny obieg dokumentacji https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ i jak dla mnie takie rozwiązanie było zdecydowanie najlepszym. Teraz nie mamy żadnych problemów z dokumentami.
Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 120
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Lucky »

Porządek w dokumentach w takiej firmie to podstawa. Dlatego też warto zdecydować się na wdrożenie systemu DMS, o którym mowa na stronie https://www.baseline.pl/dms/, który służy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej. My korzystamy z takiego systemu już od kilku lat i bardzo sobie chwalimy, jest to dla nas naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie
Antońna

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Antońna »

No to tak porządek w dokumentach to kwestia organizacji i uporządkowania. Taki system na pewno pomaga jednak ludzie sobie radzili z archiwizacją wcześniej niż powstały komputery. Ja w takich systemach widzę znacznie większy potencjał. Mam namyśli że elektroniczne archiwum np. tak jak u https://www.contman.pl/rozwiazania/elek ... okumentow/ pozwala na ograniczenie powierzchni jakie zajmują zwyczajne archiwa. Ponad to zabezpieczają przed utratą ważnych danych które należy przechowywać. Uporządkowanie papierów jest tylko wartością dodaną do tego całego procesu
aśka3

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: aśka3 »

Tutaj https://fordata.pl/przechowywanie-danyc ... wo-plikow/ jest ciekawy artykuł wart uwagi. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim niezwykle praktycznych informacji na temat przechowywania danych w chmurze. Można się tam wiele dowiedzieć. Poza tym wskazówki tam dostępne z pewnością okażą się bardzo przydatne.
ODPOWIEDZ